06.09.2023 Spolszczenie Diablo 1

Spolszczenie ma już trochę czasu, ale być może ktoś nie zna lub miałby ochotę sobie przypomnieć pierwszą część gry. Na kanale youtube można zapoznać się z krótkim trailerem. Strona twórców oraz link do pobrania i instrukcja są TUTAJ. Jest to spolszczenie razem z dubbingiem dla gry Diablo 1 wraz z dodatkiem Hellfire. Polecam.


08.06.2023 Diablo Cookbook

Wszyscy grają w Diablo 4? Nie wszyscy, niektórzy poza grą czekają na ciekawostki. Jedną z nich jest zapowiedziana na październik książka kucharska Diablo. Czekamy z niecierpliwością ;) Książki które się ostatnio pojawiły, oraz które mają się pojawić można znaleźć na stronie wydawcy TUTAJ.


30.05.2023 Nowości Wydawnicze z Diablo

W zeszłym roku informowaliśmy o nowej książce ze świata Diablo, w której zawartych było trochę opowieści. Nie była ona hitem i różni się jakościowo od książek z serii "Book of", jednak dla kolekcjonerów warta zakupienia. W tym roku, każdy chyba wie że pojawia się Diablo 4, o tym nie trzeba informować, ale to raczej w związku z tym będą kolejne nowości dla czytelników. Każda z pozycji jest dostępna na Amazonie w przedsprzedaży. Pierwsza pozycja to "Book of Lorath" przewidziana na czerwiec. Mamy nadzieję, że jakościowo będzie przypominała poprzednie części. Druga pozycja to komiks "Diablo: Legends of the Barbarian Bul-Kathos" przewidziana na lipiec. Trzecia pozycja natomiast to zbiór 4 książek "Book of" a konkretnie "Diablo: Horadric Vault - The Complete Collection" przewidziana na listopad. Ostatnia pozycja to chyba tylko dla kolekcjonerów, którzy nie odpuszczą niczego ponieważ to coś co zostało już wydane. Pytanie brzmi czy już więcej nie będzie książek "Book of" i dlatego zostaje wydany zbiór o nazwie "The Complete Collection"? Czy to koniec serii Diablo?


10.01.2023 1,5% dla Marty

Jak co roku przypominamy o rozliczeniu się z Urzędem Skarbowym, ale nie bez powodu ;) Rozliczając Pit możemy przekazać 1,5% podatku na wybrany cel. Przekażmy swój 1,5% na leczenie Marty. Taka pomoc nic nikogo nie kosztuje. Marta znana jest z tego, że podkłada głos jako lektor w serii filmów Gramy w Moda Genesis. Chciałbyś pomóc? Sprawdź Tutaj jak to zrobić.


05.01.2023 Witamy w nowym roku 2023!

Witamy w nowym roku i informujemy, że Hosting strony został opłacony i kolejny rok możemy być spokojni, że strona nie zniknie z internetu. Co przyniesie nowy rok, poza Diablo 4? Oby jak najwięcej nowości ze świata Diablo :)

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)


Archiwum: | Newsy 2015 | Newsy 2016 | Newsy 2017 | Newsy 2018 | Newsy 2019 | Newsy 2020 | Newsy 2021 | Newsy 2022 |