13.07.2019 World Youth En - Remastered v 3.0 [PL & EN]

Mod World Youth En - Remastered doczekał się wersji angielskiej. Wszystkie wykonane przeze mnie Mody były do tej pory tylko w wersji PL. Ponieważ znalazł się chętny do gry który nie zna języka polskiego to specjalnie dla tej osoby postanowiłem stworzyć wersję EN i tak oto wstawiam ją dla innych chętnych do gry z językiem angielskim. Mod do pobrania w dziale Download. Miłej gry.


19.05.2019 Server Eclipse - Nowy Sezon

Prywatny serwer o nazwie Eclipse rusza dziś z nowym sezonem. Na serwerze stoi Diablo 2 z modem, który wprowadza pewne zmiany w grze, zachęcam jednak do odwiedzenia strony serwera po więcej informacji. Zapraszam na Fan Page, Forum oraz kanał Youtube serwera Eclipse i zachęcam do gry.


21.03.2019 1.13X (eXtra) v3

Mod o nazwie 1.13 eXtra znów został zaktualizowany. Wprowadzono w nim kilka nowych słów runicznych oraz nowych unikatów, są także zmiany co do trudności gry oraz umiejętności postaci. Więcej informacji o Modzie Tutaj. Mod do pobrania w dziale Download. Zapraszam do pobierania i gry.


13.03.2019 1% dla Marty

Od stycznia do końca kwietnia można rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Rozliczając Pit możemy przekazać 1% podatku na wybrany cel. Przekażmy swój 1% na leczenie Marty. Taka pomoc nic nikogo nie kosztuje. Marta znana jest z tego, że podkłada głos jako lektor w serii filmów Gramy w Moda Genesis. Chciałbyś pomóc? Sprawdź Tutaj jak to zrobić.


09.03.2019 8 urodziny Bloga Nasze Recenzje i Konkurs

Jak co roku zaprzyjażniony Blog o nazwie Nasze Recenzje z okazji urodzin organizuje Konkursy. W tym roku Blog obchodzi 8 urodziny i Konkurs się już rozpoczął. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Opis Konkursu do znalezienia Tutaj.


Archiwum: | Newsy 2015 | Newsy 2016 | Newsy 2017 | Newsy 2018 |