FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 22:36

Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

0,7L Elfie zglos sie lub ktokolwiek mnie slyszy, umowmy sie na np. nocny przerzut koxu i towaru przez granice pomiedzy zachodnia marchia a kehjistanem. Naszym kontaktem bedzie znany posrednik i przemytnik rzeżuchy Deckard Cain AKA Lecter :P
<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 22:39

Re: Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

ja za godzinkę bym mógł, teraz musze jeszcze sobie kilka rzeczy zrobic i z 30-40 min moze sie zejs,c max godzinka później bym chetnie przewalił bo juz nie moge na MF latac mam tak zagracona postac :D teraz lece jak skoncze co mam to jestem tutaj i chetnie bym sie umowil na piwko.
<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 22:44

Re: Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

Akurat mam cos w lodowce to spoko hehe. Jakbys mogl to ty zahostuj, a ja zainstaluje se hamachi od nowa, bo na lapku mialem cos kape z netem i sie stery zarly ze soba. Aha no i ostatnio z Bishoyo gralismy troche, niestety itemy sie pokopiowaly jak sie za szybko z gry wychodzi, u mnie ciagle komunikat, ze przerwane polaczenie, a normalnie wylazilem. Musielibysmy najpierw sie polaczyc by sprawdzic bez niczego jak sie multi zachowa.
<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 23:22

Re: Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

to ja próboje postawic to wszystko, bede to ogarnial pierwszy raz wiec jak cos sie popsuje to nie moja wina.

efekt taki że trzeba przerzucać na raty bo przedmioty stosownie szybko znikają, wyparowało mi kilka zestawów, kilka się uratować udało, troche talizmanów i innych pierdół ale już wiemy co i jak działa.
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 29 wrz 2016, o 21:28

Re: Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

Potestuje się to jeszcze bo kiedyś tak nie było. Ja to raczej bym zwalił winę na hamachi nowe wersje. Nie widzę innego wyjścia skoro grę po prostu przerywa osobie która jest podłączona zamiast ja zapisywać i wychodzić. Przerywa i jakby wywala. Kiedyś się grało i nie było takich trzasków. Potestuje może z Salothem przestawianie jakichś ustawień w hamachi no bo to jest uciążliwe obecnie takie czekanie po kilka minut i mi się to też nie podoba.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 30 wrz 2016, o 00:05

Re: Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

Proponuje jeszcze zamiast nowego hama sprobowac cos ze starym i wersjami, gdzie ludzie na taki brak stabilnosci mniej narzekaja na necie. Jak nie to do wyboru sa jeszcze inne softy VPN jak np Evolve, Tunngle, GameRanger i pewnie cos innego sie jeszcze by znalazlo. jak co to [*]Hamachi[*], do ktorego nie bede mial sentymentu i z zalem oleje, bo szkoda nerwow...
<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 11 paź 2016, o 11:36

Re: Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

może zrobimy kiedyś powtórkę? powtórnie zaczynam doświadczać problemów z rozlokowaniem przedmiotów na postaciach. potrzebne jednej postaci są na innej i odwrotnie ^^ a przy okazji mozna potwierdzić czy na pewno chodzi o hamachi, pare dni temu z bisho bylismy razem na grze i nikogo nei wywalało tylko się elegancko wychodziło z gry. zapis był nawet po 10 sekundach od podniesienia przedmiotu.
<<

evilday667

Początkujący
Początkujący

Posty: 13

Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:43

Płeć: Mężczyzna

Post 15 paź 2016, o 23:06

Re: Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

polecam Evolve do laczenia sie :) stabilnie jest
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 16 paź 2016, o 00:36

Re: Nocne polaków rozmowy, czyli kto z kim kiedy pije i gra

No ok ale testowałeś to z Diablo 2 i z jakimś modem łącząc się jako przez połączenie Lanowe? Fajnie by było znaleźć coś stabilnego no ale czy tam w ogóle będzie się można łączyć połączeniem lanowym i to z modyfikowanym D2. Trzeba by sobie pozaśmiecać system żeby to sprawdzić to nie każdemu się chce więc może coś o tym wiesz.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic


Powrót do Multi!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron