FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Marc Gascoigne, Andy Jones - "Strefa Śmierci"

<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 10 lip 2015, o 12:39

Marc Gascoigne, Andy Jones - "Strefa Śmierci"

Obrazek

Strefa Śmierci

Autor: Marc Gascoigne, Andy Jones
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Liczba stron: 319
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2004
Typ: Science Fiction

W dzikim postindustrialnym świecie, zakamarkach tuneli i ruin, gangi renegatów walczą z całą bezwzględnością o przeżycie. Strefa Śmierci to zbiór opowiadań utrzymanych w konwencji mrocznej S-F opisujących przygody w zdewastowanym miejskim piekle Nekromundy.

BishoYo: Jak można wyżej przeczytać jest to zbiór opowiadań. Skłamałbym gdybym napisał, że każde z opowiadań czytałem z zapartym tchem. Książkę czyta się dosyć przyjemnie. Część opowiadań jest ciekawych i wciąga, natomiast druga część jest troszkę mniej wciągająca i się przedłuża. Być może trzeba by się zagłębić bardziej w świat, w którym wszystko się odbywa, ja nie jestem zbyt obeznany, przyciągnął mnie napis Warhammer 40k ;) Na pewno nie jest to książka której bym nie mógł polecić ponieważ potrafi wciągnąć.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 27 cze 2016, o 16:49

Re: Marc Gascoigne, Andy Jones - "Strefa Śmierci"

no poczatek opisu to az smierdzi starym dobrym mad maxem ;) nie jestem fanatykiem 40k czy w ogole warhammera, ale myslalem, by pograc w dawn of war, a cos nie za latwo trafic, albo po prostu zle szukam jakiejs madrej kolekcji... sama okladka pasuje do jakiejs poczciwej, ciezkiej kapeli z 80's 8-)

Powrót do Science Fiction

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron