Post 15 wrz 2015, o 09:51

Nate Kenyon - "Diablo - Zakon"

Obrazek

Diablo - Zakon

Autor: Nate Kenyon
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Liczba stron: 400
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2012
Typ: Fantastyka

Tristram padło pod naporem demonów z Płonących Piekieł, zwaliły się zbocza Góry Arreat i Kamień Świata został zniszczony. Lecz Sanktuarium ocalało.
A wielkie czyny bohaterów przeszły do legendy. I popadły w zapomnienie.

Nawet ostatni z tych, którzy pamiętają tamte czasy, odrzucił swoje dziedzictwo. Deckard Cain, potomek przywódcy Horadrimów, będzie musiał przebyć długą drogę, nim przekona się, że przepowiednie zagłady właśnie zaczęły się spełniać. Albowiem zło nie umiera nigdy.

Oto nad Sanktuarium znowu nadciąga mrok. I rodzą się nowi bohaterowie...


BishoYo: Przeczytana :D Wrażenia pozytywne :) Książka ma prawie 500 stron. Z początku trochę mnie to przerażało jak porównywałem sobie z innymi książkami z serii Diablo. Bardzo szybko jednak poszło przeczytanie całości. Chciałem ją sobie rozbić ponownie na kilka dni jak poprzednio czytaną, ale nie dało rady :P Ciekawiło mnie co będzie dalej jak i ogólnie wciągała mnie cała opowieść. Sporo w książce opisów wcześniejszych wydarzeń z życia postaci. Jak ktoś nie grał w gry może się wielu rzeczy dowiedzieć, jednak lepiej jest znać już wcześniej gry Diablo oraz Diablo 2 uzupełniając wiedzę o wydarzeniach wyczytując opisy z książki. Cała historyjka jest umieszczona między wydarzeniami z gry Diablo 2 oraz Diablo 3. Możemy się dowiedzieć jak doszło do wydarzeń z części 3. W sumie gdybym przeczytał tą książkę zanim zagrałem w D3 to pewnie nic by mnie już w grze nie zaskoczyło. Podsumowując bardzo udana opowieść i wciągająca. Szybko się czyta i chce się więcej więc polecam :) Fani Diablo oczywiście powinni przeczytać nie zważając na moje zdanie ;)

Odsyłam także do recenzji na Nasze Recenzje zamieszczonej przez Martycję a autorstwa Ravena :D
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic