Post 24 lip 2015, o 15:17

Graham McNeill - "Młotodzierżca. Legenda Sigmara"

Obrazek

Młotodzierżca. Legenda Sigmara

Autor: Graham McNeill
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Liczba stron: 432
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2009
Typ: Fantastyka

Czas legend. Kraje Starego Świata są jeszcze dzikie i pierwotne, a prymitywne ludzkie plemiona walczą o przetrwanie. W tych niebezpiecznych czasach młody człowiek, za sprawą swej odwagi i czystego serca, przejmuje władzę nad plemieniem Unberogenów. Jego imię brzmi Sigmar Młotodzierżca, a jego czyny zmienią bieg historii. Oto opowieść o tym, jak armia Sigmara rośnie w siłę i wreszcie doprowadza do bitwy na Przełęczy Czarnego Ognia. Ludzie i krasnoludy stają naprzeciwko hordy orków, broniąc swych ziem i dając początek Imperium.

Młotodzierżca jest pierwszym tomem wspaniałej nowej serii ożywiającej największe legendy świata Warhammera.


BishoYo: Nawet ciekawa pozycja. Choć przyznam, że na początku nie dawałem rady się wciągnąć to z czasem z ciekawością śledziłem losy Młotodzierżcy. Autor opisuje wszystko wyjątkowo szczegółowo. W książce znajdziemy wszystko od akcji do romansu. Mogę polecić fanom fantastyki, choć nie jestem obeznany w tym świecie (Warhammer - wolę WH40K), ale książka mi sie spodobała.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic