Post 5 wrz 2016, o 20:43

Maja Lidia Kossakowska - "Upiór Południa - Pamięć Umarłych"

Obrazek

Pamięć Umarłych

Autor: Maja Lidia Kossakowska
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Seria: Upiór Południa
Liczba stron: 208
Format: 125x195 mm
Oprawa: Miękka
Data wydania: Wrzesień 2009
Typ: Fantastyka

"On nie chce pastora. Na sam jego widok zaśmiał się jak dziki, a potem powiedział, że tam, gdzie się wybiera, takie znajomości byłyby wyjątkowo źle widziane..."

MORDERSTWO
Pragnęli wejść w posiadanie. Zlecili morderstwo. Potem uznali, że bezpieczniej będzie sprzątnąć także zabójcę.

ŻAR
Żar leje się z nieba. Ogień spopiela ludzkie wnętrza, trawione strachem i pragnieniami. Znikąd ukojenia.

GORĄCZKA
Spiekota. Gorączka. Dławiący zapach więdnących kwiatów i ludzkiej śmierci. Piekielny gorąc…

Druga z czterech opowieści cyklu "Upiór Południa", zapisków znad krawędzi świata związanych wspólnymi motywami upału i demonów. Na upiorną kolekcję składają się: "Upiór Południa. Czerń", "Upiór Południa. Pamięć Umarłych", "Upiór Południa. Burzowe Kocię", "Upiór Południa. Czas mgieł".


BishoYo: Druga książka z tej 4 tomowej serii, którą dane mi było przeczytać. Ogólnie wciągająca. Dziki zachód nie bardzo mi pasował a akcji tam bardzo mało, większość to opisy, ale mnie wciągnęło. Tom 3 też mnie wciągnął. Muszę załatwić sobie pozostałe dwa tomy bo mi się spodobała ta seria :)
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic