FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Stuart Woods - "Strefa zamknięta"

<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 21 cze 2015, o 18:41

Stuart Woods - "Strefa zamknięta"

Obrazek
Strefa zamknięta
Autor: Stuart Woods
Wydawnictwo: Amber
Liczba stron: 226
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2001
Typ: Thriller / Sensacja

Major Holly Barker porzuca służbę w żandarmerii wojskowej. Stanowisko zastępcy szeryfa w uroczym miasteczku na Florydzie to propozycja zbyt kusząca, by z niej zrezygnować. Ale Orchid Beach nie jest wcale tak spokojne, jak się wydaje. Już pierwszego dnia Holly rozpoczyna śledztwo w sprawie morderstwa. I przekonuje się, że nie może zaufać nikomu. I że mordercą może być ktoś, kogo zna...

BishoYo: Książka pożyczona ;) Nigdy nie mogłem się przemóc żeby czytać coś poza fantastyką. Ta książka jest jedną z nielicznych jakie przeczytałem z poza fantasy. Czytało się całkiem przyjemnie. Ciekawa historyjka jak w kryminałach. Jedyne co mi sie nie podobało to opisy gwałtów no ale często takich rzeczy nie trawie. Książka ciekawa i historyjka też w miarę jak się rozwija coraz bardziej wciąga także polecam ludziom którzy lubią taki gatunek.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 27 cze 2016, o 16:21

Re: Stuart Woods - "Strefa zamknięta"

powiadaja, ze ksiazki nie ocenia sie po okladce, choc jestesmy tylko ludzmi i czlowiek zawsze bedzie w duzej mierze wzrokowcem. mi sie podoba noc, ale skoro tam jest cos o gwaltach to nie, zebym zaraz zgrywal jakiegos ksiedza czy moralniaka/etykiera, ale jak nie jest to na 1 kopyto i zdarzaja sie "ratunki" to moze i pozycja ciekawa, jezeli sie przy tym nie idzie zbytnio zdolowac

Powrót do Thriller / Akcja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron