Post 7 sie 2015, o 09:09

Back to Hellfire - Repack




Diablo II: Back to Hellfire



LoD 1.10 ENG


Opis
Jest to mod do Diablo 2 o nazwie Back to Hellfire. Mod w wersji 1.02. Wymagania moda to Diablo 2 i dodatek Lord of Destruction. Nie potrzeba mieć wersji angielskiej. Może być wersja polska jednak gra będzie w wersji angielskiej po odpaleniu. Może ktoś spolonizuje teksty :)

Dowiedziałem się od znajomego o tym modzie i że nie da się go odpalić na nowszym systemie, a ja sam tworzę identycznie mody które się na nowszych odpalają więc pomyślałem że zaglądnę co tam w nim piszczy. Trochę poukładałem tam pliki i powinno hulać. Błędy można mi zgłaszać aczkolwiek nie ma dostępu do plików źródłowych z których zbudowana jest gra w modzie więc wszelkie błędy będące w modzie w rozgrywce zostaną w niej na zawsze. Ja mogę poprawić jakieś braki jak by coś się gdzieś psuło z animacją itp. Miłej gry życzę.

Instalacja
1. Wymagana wersja gry to 1.10 więc należy taki Patch do D2 zainstalować bądź:

- W razie czego jest też folder o nazwie 'D21.10' w którym są wszystkie pliki wersji 1.10
oprócz plików MPQ. Do zainstalowanej gry można wszystkie pliki skopiować i zastąpić.

2. W folderze 'Mod' znajdują się pliki BtH. Należy je wrzucić do folderu z grą i to wszystko.

3. Grę odpalamy plikiem 'Diablo 2.exe'.



2015



Repack by BishoYo



DOWNLOAD



Oficjalna strona BtH


Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic