FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Kącik Alkoholika

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 6 lip 2016, o 20:48

Kącik Alkoholika

To może ja przetrę szlaki (i przy okazji gardlo, a raczej naoliwię co by nic nie skrzypiało) jakież to są wasze ulubione trunki, moi drodzy parafianie? Bo zaczynając od piw to najlepiej zagraniczne, a jak już nie mam wyboru to coś co ma w miarę termin przydatności dluzszy niz 4 miesiace. W porze letniej zmieniam taktyke i pije puszkowe, coby nie wyparowalo i nie wystyglo zimno zanadto, jakie moje 2 stare, ledwo zyjace lodowki na przemian i na przełaj produkuja.

Natomiast gdy szalu upalnego nie ma, stosuje lekarstwo na uspokojenie w formie butelkowej. Teraz poki w promocji jest w lidlandzie harnas 6pak, to ratuje sie taka oto budzetowka, co wychodzi bodajze 2.19. Posmak blachy? Shit happens, cenie sobie zimno ponad smak tym razem, bo mieszkajac w 15 pietrowym getcie mozna totalnie zwariowac (szczegolnie majac okna na zachod).

BTW: pamieta ktos jeszcze dzban lesny? Taki plastikowy napoj bogow rodem z zabki,gdy ostrowin oglosil upadlosc i szlachetna marka umarla...
<<

BowWow

Początkujący
Początkujący

Posty: 22

Dołączył(a): 12 sty 2015, o 19:23

Płeć: Mężczyzna

Post 7 lip 2016, o 09:01

Re: Kącik Alkoholika

Ja to bardzo mało pije, powiedzmy ze 200ml na miesiąc. Z alkoholi smakują mi whisky, za czystą nie przepadam, a jak jest to kilka kieliszków na poprawę humorku i spokojnie starczy.
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 16 sie 2016, o 11:10

Re: Kącik Alkoholika

Czysta, byle tania, byle 40% lub wyżej i jest gitara :D

Joker power :lol:

Lubie też w sumie kolorowe o mniejszej zawartości % coś ala Barmańska z biedry, smakowe w końcu mają smaka. Nie trawię jedynie wszystkiego co zalatuje jabolem czyli smak wiśniowy mi nie podchodzi ale jak nie ma nic innego to też się wypije. Wina nie podchodzą , szampany też ale jak nic nie ma to się spije.

Ostatnio w biedrze pojawiło się coś smakowego nowego coś ala drink tylko butla 0,7 ale za jakieś 12 zł to na pewno stestuję :D

Browary rzadko. Wolę szybko podgrzać atmosfere :mrgreen:

Ostatnio w sumie jakoś pełno pierdół do zrobienia i się coś długo nic nie piło konkretnie. Na początku roku było fajniej jak się codziennie coś lało (Saloth wie) :mrgreen: Może brak okazji do picia konkretnej. Trzeba będzie coś wymyślić na forum jakąś okazję do picia :lol:
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic


Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron