FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Nowa grafika?

<<

Potek92

Newbie
Newbie

Posty: 4

Dołączył(a): 17 paź 2016, o 22:15

Płeć: Mężczyzna

Post 23 gru 2016, o 13:32

Nowa grafika?

Cześć, pomyślałem że może Pan by w nowym patch, w przyszłości dodał grafikę nowych rzeczy lub unikalnych z gry genesis. zapożyczone z innych gier :)? Wyjątkowo dopracowane. Z mojej strony mam kilka takich pomysłów.

ObrazekObrazek
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 24 gru 2016, o 09:59

Re: Nowa grafika?

Nie jestem pewien czy do Moda Genesis będę jeszcze coś dodawał bo jest tam bardzo dużo przedmiotów i znaleźć konkretny już jest ciężko. Być może do jakiegoś kolejnego projektu by się coś przydało bo czemu nie, im więcej grafik tym lepiej.

To co wrzuciłeś jako przykład wymagałoby trochę zabawy żeby wrzucić do gry, nie mówię że źle wygląda, chodzi o tła. Przedmioty powinny mieć przezroczyste tła więc z tych obrazków trzeba by je powycinać a to trochę zabawy jest jeśli się ma dużo obrazków, no i jeszcze dochodzi ustawienie wymiarów pod grę i często grafiki trzeba zmniejszać. Kratka w grze ma 28x28 pikseli to można obliczyć sobie i sprawdzić jak duże są grafiki.

Jeśli masz coś gdzieś znalezione i przygotowane to możesz udostępniać. Pewnie się przyda.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic


Powrót do Rozmowy!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron