FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

wywala mnie z lokacji

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 10 paź 2016, o 08:59

Re: wywala mnie z lokacji

Moze i dziala to co na d2, ze mozna se odpalic pare kopii genesis na 1 sprzecie, ale to i tak uciazliwe, lepiej miec 2 kompy. Elf, nie strasz ze 2 miechy ubijales Shaar, bo ja casualowo pykam od pewnego czasu i mi moze nawet zycia zabraknac :lol: Ja najdluzej bilem walentynkowego bossa, juz nie wiem czy to Abishai byl czy kto tam.
<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 10 paź 2016, o 13:51

Re: wywala mnie z lokacji

nie próbowalem odpalać żadnych kopii dodatkowych na 1 sprzecie, myszkę i tak mam jedną a bot na singlu to była by śmieszna zabawa zwłaszcza że i tak wszystko jest wywrócone do góry nogami wiec nie ma opcji by działało cos.

2 miechy jakos przechodziłem grę kurtyzaną... ale póki co kapłana z końca 2 aktu norm wziałem sobie w piątek wieczór/sobotę rano i w pracowity weekend w przerwach w pracy do chwili bieżącej prawie cały koszmar przeszedłem bo już jestem w Akcie 4 na koszu... biddtur miał przechlapane, ja mam na sobie mase gratów z bonusem do dmg od żywiołów i skili a jako ożywionych zabrałem całą rade z dolnej czesci kazamatów i kilku panów krwi... biddtur stał w morzu ognia od moich meteorów, meteorów ścian ognia i fb najemnika i stada ożywieńców :D można powiedzieć zostal upieczony...

kapłan to piekna postać w zasadzie, tylko mi lvl brakuje żeby mieć porządnego golema(aury by sie przydały - medytacja i przekonanie a nie chciałbym tracić co chwile golema którego z infi zrobię... do tego lodowego i skile w 2 żywiołach zrobione ^^

miał być łowca/bestia ale kapłan to fajny odpoczynek od klikania w każdego mobka osobno. pewnie grę kaplanem będę rozkładać na raty, troche walki a w ramach odpoczynku jakieś pare aktów czy akt kapłanem i znów walka ^^

walentynkowego bosa to ja na oczy nie widziałem :)) abishai to są cieniasy ^^
Poprzednia strona

Powrót do Pomoc!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość