Post 10 lip 2015, o 12:20

"Warhammer 40000 - Kill Team"

Obrazek


Warhammer 40000
Kill Team


Warhammer 40,000: Kill Team to zręcznościowa gra akcji osadzona w uniwersum gry bitewnej Warhammer 40,000, opracowanej przez brytyjskie studio Games Workshop. Za jej stworzenie odpowiedzialna jest firma THQ. Produkcja powstała z myślą o serwisach dystrybucji cyfrowej.

W Kill Team gracz wciela się w członka tytułowego, elitarnego oddziału Space Marines, którym powierzane są najbardziej ryzykowne misje, najczęściej polegające na zniszczeniu konkretnego celu lub na zgładzeniu niebezpiecznego wroga Imperium. Tym razem zlecone zadanie sprowadza się do wyeliminowania gigantycznego statku Orków (Ork Kroozer), zmierzającego na jedną z planet zamieszkanych przez ludzi. Wewnątrz jednostki czekają na gracza hordy przeciwników.

Pod względem mechaniki rozgrywki Kill Team to prosta strzelanina z akcją ukazaną z perspektywy izometrycznej. Główny nacisk położony został tu na tryb kooperacji, przeznaczony dla dwóch osób. Gracze, przemierzając wspólnie kolejne pokłady Ork Kroozera, sprowadzają do parteru setki Orków, w czym pomagają im różnego rodzaju power-upy – nie tylko zwiększające siłę ognia, ale również wpływające na defensywę.

Dla osób, które ukończą Warhammer 40,000: Kill Team przewidziana jest nagroda w postaci broni Power Sword – specjalnego miecza kosmicznych marines. Użytek z niego można zrobić w grze akcji TPP Warhammer 40,000: Space Marine.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Gierka niestety do mnie nie przemówiła. Fajny pomysł. Widok z góry. Strzelanina. Możliwość wspólnej gry ze znajomym. Niestety według mnie ktoś zniszczył tę grę. Kamera, bo o to się rozchodzi, porusza się strasznie, czasem całkowicie zasłaniając nam to co się dzieje z naszą postacią. Pograłem trochę i po prostu gra się strasznie przez tą kamerkę. Może kiedyś wrócę do tej gry i zmienię zdanie ale na tą chwilę szkoda mi tej gry.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic