Post 18 wrz 2015, o 15:07

Sekretny Amulet - The Murlocket - Komurla

Na chwilę obecną na polskich stronach nie ma żadnych newsów o tym Amulecie więc można powiedzieć, że Polacy jeszcze nie w temacie dlatego też z przyjemnością piszę tego posta ;)


The Murlocket - Komurla


Chodzi o sekretny Amulet, który został aktywowany wraz z obecnie najnowszym patchem do Diablo 3. Nazwa jego w ENG wersji gry to The Murlocket a w wersji PL jest to Komurla.


The Murlocket -> OPIS

Komurla -> OPISNajważniejsza w nim jest jego właściwość podana jako ostatnia czyli to, że przywołuje stworzenie. Tym stworem jest znany z gry World of Warcraft, stwór o nazwie Murloc.

Obrazek

Twórcy gry widać musieli dodać coś do D3 z WoW'a bo by nie wytrzymali ;) Stwór to tylko element graficzny i nic on nie robi poza bieganiem razem z postacią. Dodatkowo Amulet jako item jest strasznie crapny ;) Najważniejsze w nim jest to, że daje nam towarzysza. Niestety jest jeden minus (choć w sumie dla niektórych ten Amulet może być minusem) i jest to znikanie stworka. Co jakiś czas znika on gdzieś by za chwilę znów się pojawić. Coś jakby był zbugowany bo przecież mógłby biegać cały czas z nami skoro mamy Amulet na sobie.


Odpowiadam na pytanie czy działa to na najemniku? Nie działa.


Jak znaleźć ten Amulet? Dropi on w akcie 2 w Kanałach pod Kaldeum. Szukamy tam stwora przypominającego Krokodyla z kolcami. Jest to boss z nazwą pisaną na fioletowo. Nie trafia się na tej mapce za każdym razem i do tego drop nie jest 100% tylko zdeka niski. Po kilku godzinach jednak Amulet powinien wydropić, jest to sprawdzone ;) Amuletu można szukać na Inferno lub na Piekle, choć zdaża się że wydropi też na Normalu, jednak patrząc na lvl przedmiotu lepiej wybrać Inferno lub Piekło. Nie potrzeba nefalemów, ani poziomu potworów, można grać na mp0.


Pokazowy filmik co, jak i gdzie: FILM


Amulet da się znaleźć w Auction House. Napewno niektórzy będą próbować znaleźć amulet w AH, a z tym jest mały myk więc objaśnię jak to można zrobić, aby go znaleźć :) Przed patchem Amulet ten był amuletem legendarnym. Teraz z patchem stary Amulet legendarny został antykiem i nie będzie on już dropił, ale w AH jest nadal. Teraz Amulet ten jest Amuletem niebieskim czyli niby Magicznym. Niby dlatego, że nie można go znaleźć wybierając w AH opcje 'Magiczne'. Trzeba wybrać opcję 'Wszystkie'. Dodatkowo wybieramy jako stat 'Dodatkowe życie z kul' i wpisujemy jako minimum '800'. Możemy też wybrać dodatkowy stat, którym jest 'INT', 'STR' lub 'DEX'. Klikamy szukanie i oto wyświetla nam się Komurla. Możemy dorwać w licytacjach nawet za 500k na tą chwilę choć ceny wędrują nawet do 2 miliardów na kup teraz :P


Powodzenia i dobrej zabawy życzę ;)
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic