Post 1 paź 2015, o 10:00

"Tony Hawk's Pro Skater 2"

Obrazek

Tony Hawk's Pro Skater 2

Jest to sequel gry Tony Hawk's Pro Skater taktującej o stosunkowo nowej dyscyplinie sportowej jaką jest jazda na deskorolce. Możemy w niej sterować jedną z zaimplementowanych w grze gwiazd tej dyscypliny jak tytułowy Tony Hawk lub też stworzyć swojego zawodnika od podstaw. Dodano kilku nowych, prawdziwych zawodników takich jak Steve Caballero, Eric Koston czy Rodney Mullen.

Ponadto możemy samemu stworzyć swój wymarzony skatepark, używając najróżniejszych: ramp, najazdów, half-pipe’ów, poręczy, murków itd. Wszystko to robi się oczywiście w trójwymiarowym środowisku w czasie rzeczywistym. Można grać na tak stworzonych skateparkach we wszystkich dostępnych trybach i wykonywać do kilkuset różnych tricków, znanych z poprzedniej części Tony Hawk's Skateboarding oraz nowych i ulepszonych (np.:nose/tailslides, nose/bluntslides, varial flip).

Do wyboru jest wiele trybów multiplayer’owych: Trick Attack, Graffiti, H.O.R.S.E., Tag Mode. Grafika jak przystało na nowoczesną produkcję jest trójwymiarowa, lokacji w których jeździmy jest dużo, włączając w to takie miejsca jak Manhattan i Skate Street Ventura. Możliwy jest też turniej pomiędzy ośmioma zawodnikami. Od strony muzycznej Tony Hawk's Pro Skater 2 również prezentuje się okazale: dwadzieścia kawałków muzyki alternatywnej oraz hip-hopowych takich wykonawców, jak: Rage Against the Machine, Papa Roach i Naughty by Nature.

Źródło

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

BishoYo: Zagrywało się w tą gierkę. Dobrze pamiętam jak człowiek powtarzał ciągle i w kółko przejazdy żeby coś zaliczyć heh. Jeszcze lista z jakiejś gazetki chyba Gambler czy jakaś inna gdzie były wszystkie gapy w grze i jechało się całą listę żeby wszystkie zrobić. Miód gra. Polecam kto nie grał. Kolejne części już były coraz mniej grywalne chociaż nie powiem że złe ale tą warto pamiętać.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic