Post 18 lip 2015, o 09:39

"The Devil Inside"

Obrazek


The Devil Inside


Jest to gra osadzona w niesamowicie pokręconym i brutalnym świecie amerykańskiej telewizji początku wieku XXI. Gracz wciela się tu w postać byłego gliniarza Dave'a Coopera, obecnie zatrudnionego w lokalnej stacji telewizyjnej w Los Angeles na etacie prywatnego detektywa. Głównym zainteresowaniem stacji są niezwykłe nadprzyrodzone zjawiska, nie dziwi więc fakt, że główny bohater posiada odpowiadające wymogą stacji właściwości polegające na umiejętności przemiany w obdarzoną nadludzkimi mocami kobietę-diablicę.

Cała akcja gry zaczyna się w dniu święta Halloween, gdy wykonując na zlecenie reportaż o mrocznych mocach wkraczamy do tajemniczego, pełnego zbrodni domostwa należącego do mordercy, na którym w 1998 roku wykonano wyrok śmierci. Naszym celem jest oczyszczenie go z ciemnych mocy. Na naszej drodze, złożonej z blisko pięćdziesięciu przepięknie wykonanych poziomów, stanie ponad czterdziestu potwornych przeciwników, których możemy odesłać do bram piekieł przy pomocy ponad dwudziestu rodzajów broni i ośmiu ponadnaturalnych mocy. Na dodatek gwarancją dobrej zabawy jest fakt, że scenariusz tej gry napisany został przez twórcę serii Alone in the Dark - Huberta Chardota.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Super gra. Świetny pomysł. Wkraczamy do opętanego przez złe moce domu. Bohaterowi towarzyszy przez całą drogę kamerzysta i wszystko jest w formie programu telewizyjnego jak reality show. Nasz bohater musi oczyścić dom ze zła. Grafika obecnie może nie powala ale gra na tamte czasy świetna. Dobrze pamiętam jak na drodze którą już szedłem coś mi wyskakiwało albo te świetne zbliżenia w zwolnionym tempie kiedy kogoś zabijamy. Kto nie grał niech żałuje ;)
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic