Post 19 lip 2015, o 22:55

"Rage of Mages"

Obrazek


Rage of Mages


Rage of Mages to gra strategiczna zabarwiona wieloma elementami cRPG. Jej akcja przenosi nas do fantastycznej krainy, gdzie cesarstwo Kanii od wielu lat pogrążone jest w wycieńczającej wojnie. Jedynym sposobem, aby ją zakończyć jest odnalezienie magicznej starożytnej broni, która wedłu legend znajduje się na wyspie Uimoir. Zadanie to choć wydawać by się mogło proste, w istocie takim nie jest. Już od wieków różni śmiałkowie wyruszają na wyspę w nadziei na chwałę i zwycięstwo, a znajdują tam jedynie śmierć.

Jednak tym razem sytuacja może ulec zmianie za sprawą bezcennego i posiadającego wielką moc amuletu, w który nadworni czarnoksiężnicy wyposażyli kolejnych śmiałków. Stajemy przed ostatnią szansą odnalezienia mistycznej broni i zakończenia krwawej wojny.

- Ponad 300 typów broni, zaklęć, zbroi ochronnych i magicznych napojów.
- Dobra 16-bitowa grafika, efekty świetlne, cykle dnia i nocy.
- Ponad 50 rożnego rodzaju śmiertelnych wrogów i potworów.
- Ponad 25 rozbudowanych misji.
- Wiele zaklęć i efektów specjalnych możliwych do uzyskania dzięki pięciu magicznym kulom.
- Możliwość gry w trybie multiplayer do 16 osób jednocześnie.
- Szybkość poruszania się jednostek uzależniona od rodzaju terenu, opcje kontroli formacji wojska.
- Sześć odmiennych herosów, ponad 15 najemników.
- Cztery różne początkowe typy postaci: wojownik/mag, kobieta/mężczyzna.
- Występowanie miast, tawern, sklepów.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Zawsze sądziłem że to gra cRPG no ale może fakt że ma w sobie coś ze strategii z elementami rpg. Mamy osobne misje i w każdej mapę z której nie ma powrotu puki nie ukończymy zadania. Przeciwników zawsze sporo w grupach za to możemy najmować pomocników. Lubiłem tą grę chociaż byłem młody i gra była dla mnie wyjątkowo trudna. Przyzwyczajony do rpg'ów nie dawałem sobie rady z grupami przeciwników mocnych jak mój bohater. Trzeba było kombinować. Warto zagrać i zobaczyć.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic