Post 15 lip 2015, o 19:58

"The Troma Project"

Obrazek


The Troma Project


Strategia turowa przepełniona seksem, krwią i brutalnością, stworzona przez bardzo kontrowersyjny polski zespół NekroSoft, odpowiedzialny za powstanie Rezerwowych Psów.

Gra praktycznie nie różni się od wyżej wymienionej poprzedniczki, twórcy zastosowali ten sam engine graficzny i interfejs, zmieniono zaś fabułę. Teraz nie poruszamy się po naszym ojczystym kraju, lecz podróżujemy po różnych częściach naszego globu takich jak: miasteczko Tromaville, Arabia, Niemcy, Motumbuland i walczymy z różnymi fanatykami, krwiożerczymi bestiami itp. Całość rozgrywki została podzielona na siedem rozległych rozdziałów. W trakcie wędrówki spotkamy znane postacie świata „Troma” – „The Toxic Avenger” oraz „Sgt Kabukiman NYPD”.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: The Troma Project jest to przeróbka gry Rezerwowe Psy. Wszystkie misje są wzięte z RP tylko fabuła jest troszkę zmieniona no i mamy innych głównych bohaterów. Przeciwnik prawie ten sam. Jest to pozycja dla fanów Tromy i ich twórczości oraz dla tych co lubią Rezerwowe Psy. W TTP mamy troszkę humoru z Tromy więc warto pograć. Jako bonus na płycie drugiej dołączono filmy i zdjęcia itp. Tromy. Warto się zaznajomić z tą grą i bonusem. Osobiście spędziłem miło czas, polecam ;)
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic