FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

"Throne of Darkness"

<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 30 wrz 2015, o 20:00

"Throne of Darkness"

Obrazek

Throne of Darkness

Throne of Darkness to gra akcji z elementami cRPG, której fabuła toczy się w feudalnej Japonii. Zadaniem gracza jest pokonanie Księcia Ciemności i jego armii, w pojedynkę lub jako przywódca drużyny. Jako gracz, możemy kierować drużyną czterech samurajów w poszukiwaniu zła oraz zemsty za zabicie Daimyo – przywódcy klanu, do którego należymy. Podczas naszej „podróży” rozpoczynającej się u wrót cytadeli własnego klanu, a kończącej się w zamku Władcy Ciemności, trzeba stawić czoła ponad 30 fantastycznym potworom wziętym z japońskiej mitologii (m.in.: „nieumarli” wojownicy, przerażające demony i olbrzymie smoki). Do przejścia jest dziesięć poziomów z wieloma misjami pobocznymi. Rozgrywka wieloosobowa pozwala graczom na wspólną walkę przeciwko Władcy Ciemności lub stanie się nim samym.

- Siedem postaci samurajów do wyboru, z których każdy ma inne cechy i atrybuty.

- Dostępne ponad 30 zaawansowanych poleceń taktycznych.

- Ponad 80 rodzajów czarów.

- Możliwość tworzenia i nadawania własnych nazw magicznej broni i zbrojom.

- Tryb gry wieloosobowej ośmiu graczy jednocześnie.

- Trzy tryby gry wieloosobowej, zarówno dla kooperacji jak i rywalizacji.

Źródło

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

BishoYo: Diablo 2 podobna gra. Jak ktoś lubi starsze tytuły i gierki w stylu D2 to powinien sprawdzić ten tytuł. Mi się gra bardzo podobała, Inny klimat chociaż a nie ciągle jakieś fantastyczne światy podobne do siebie. Czego mi brakowało w niej to przechodzenia razem gry w multi. Był tam jedynie jakiś tryb gry przeciwko sobie. Na singla jak najbardziej polecam.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

Lauviach

Avatar użytkownika

Donator
Donator

Posty: 18

Dołączył(a): 16 kwi 2015, o 17:11

Płeć: Mężczyzna

Post 2 paź 2015, o 15:57

Re: "Throne of Darkness"

Grę znam na wylot. Jedynie to miałem żal do fatalnego zakończenia, liczyłem na więcej i naprawdę szkoda, bo gra mogła być bardziej dopracowana w sensie żywotności.
Tak czy siak - naprawdę się dobrze bawiłem. O ile pamiętam - grałem 1 postacią zamiast kilkoma na raz - było znacznie ciężej - ale zdecydowanie ciekawiej. Z ekwipunkiem zawsze było tak, że wiecznie brakowało mi miejsca heh i musiało się sprzedawać tony żelastwa - plus w tym, że nie musiało się latać po sklepach - wszystko było takie... online heh.
Lauviach Zantenstaken
PORADNIK NEW NIGHTMARE WERSJA OSTATECZNA https://drive.google.com/file/d/0B0WQLXFlKdmvOVViRWFkYnNlQmc/view

Powrót do cRPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron