FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Opowiadania Blizzarda

<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 20 wrz 2015, o 11:34

Opowiadania Blizzarda

Wystarczy kliknąć u góry na "Opowiadania" żeby wybrać inne, bądź zmienić grę i poszukać opowiadań innej gry.

Opowiadania
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 27 cze 2016, o 16:54

Re: "Kronika Diablo"

Ah... piekny zbior przerobiony przez bishoyo, nic tylko chylic czola. na moje zyczenie nawet wykonal wersje do czytania w trybie nocnym np na kom, za co wielka dziekowa! :twisted: na moim pseudo sprzecie (mam kilka smartfonow na chacie) srednio to wychodzi, bo najlepiej miec duzy wyswietlacz, to predzej tablet, ktory z kolei na ironie mi padl. ale polozyc sie wieczorem i poczytac przy lapku, czy jak ktos ma taka opcje druknac za free czy niskim kosztem moze sie pozytywnie zdziwic. ja natomiast przeczytalem pare jakby mini offtop chapterow czy tam osobnych opowiadan i doznalem sklerozy potem. z doswiadczenia - usiadzcie na spokojnie do tego bedac w miare formie mentalnej/fizycznej, bo wszystko wam sie popierdzieli i zapomnicie o co w czym chodzilo. nie zeby to byla jakas moda na (suknie, taka parodia sic!) sukces :o

Powrót do Opowiadania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron