01.10.2019 Genesis 2.0+ [EN]

Mod Genesis w wersji angielskiej. To nie żart. Dzięki pewnej osobie, która była chętna na granie ale język ją ograniczał, Genesis doczekał się tłumaczenia na język angielski. Używałem sporo translatora ale starałem się przetłumaczyć jak najlepiej. Zapraszam do pobierania i testowania. Mod do pobrania w dziale Download. Miłej gry.


13.07.2019 World Youth En - Remastered v 3.0 [PL & EN]

Mod World Youth En - Remastered doczekał się wersji angielskiej. Wszystkie wykonane przeze mnie Mody były do tej pory tylko w wersji PL. Ponieważ znalazł się chętny do gry który nie zna języka polskiego to specjalnie dla tej osoby postanowiłem stworzyć wersję EN i tak oto wstawiam ją dla innych chętnych do gry z językiem angielskim. Mod do pobrania w dziale Download. Miłej gry.


19.05.2019 Server Eclipse - Nowy Sezon

Prywatny serwer o nazwie Eclipse rusza dziś z nowym sezonem. Na serwerze stoi Diablo 2 z modem, który wprowadza pewne zmiany w grze, zachęcam jednak do odwiedzenia strony serwera po więcej informacji. Zapraszam na Fan Page, Forum oraz kanał Youtube serwera Eclipse i zachęcam do gry.


21.03.2019 1.13X (eXtra) v3

Mod o nazwie 1.13 eXtra znów został zaktualizowany. Wprowadzono w nim kilka nowych słów runicznych oraz nowych unikatów, są także zmiany co do trudności gry oraz umiejętności postaci. Więcej informacji o Modzie Tutaj. Mod do pobrania w dziale Download. Zapraszam do pobierania i gry.


13.03.2019 1% dla Marty

Od stycznia do końca kwietnia można rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Rozliczając Pit możemy przekazać 1% podatku na wybrany cel. Przekażmy swój 1% na leczenie Marty. Taka pomoc nic nikogo nie kosztuje. Marta znana jest z tego, że podkłada głos jako lektor w serii filmów Gramy w Moda Genesis. Chciałbyś pomóc? Sprawdź Tutaj jak to zrobić.


09.03.2019 8 urodziny Bloga Nasze Recenzje i Konkurs

Jak co roku zaprzyjażniony Blog o nazwie Nasze Recenzje z okazji urodzin organizuje Konkursy. W tym roku Blog obchodzi 8 urodziny i Konkurs się już rozpoczął. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału. Opis Konkursu do znalezienia Tutaj.


Archiwum: | Newsy 2015 | Newsy 2016 | Newsy 2017 | Newsy 2018 |