Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!


31.12.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #029 - Bestia (#23)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia udaje się po Laskę Horadrimów. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


26.12.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #028 - Bestia (#22)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia w końcu zdobywa Kostkę Horadrimów. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


25.12.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #027 - Bestia (#21)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. Postać Bestia biegnie dalej w kierunku Kostki Horadrimów. Wciąż na Evencie Świątecznym. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


24.12.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #026 - Bestia (#20)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia rusza w drogę w kierunku Kostki Horadrimów. Odpalony jest także Event Świąteczny. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


18.12.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #025 - Bestia (#19)

Po dłuższej przerwie wracamy znów do serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia idzie zrobić pierwsze zadanie Aktu 2. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


13.12.2017 Konkurs Świąteczny Bloga Nasze Recenzje!

Zaprzyjaźniony blog z recenzjami książek Nasze Recenzje ogłosił właśnie Konkurs grudniowy Świąteczny. Jest to dosyć ciekawy, choć prosty, Konkurs. Inny niż wszelkie spotykane na FB konkursy gdzie trzeba coś polubić czy udostępnić. Konkurs można znaleźć Tutaj. Zapraszamy do brania udziału!


06.12.2017 Wesołych Świąt!

Dziś Mikołajki! Święta coraz bliżej i w związku z tym życzymy wszystkim Wesołych, Spokojnych i Przyjemnie Spędzonych Świąt Bożego Narodzenia!


02.11.2017 Legacy Realm

Nowy Polski Realm Diablo 2, postawiony przez kilku znajomych, teraz po testach zaprasza do wspólnej gry także innych chętnych graczy. Wersja gry na Realmie to 1.09d, a obecni gracze grają tam na HC. Wszelkie informacje można znaleźć Tutaj na Stronie Realmu.


11.09.2017 Polish Power Mod 1.21

Kolejna tym razem mniejsza aktualizacja Modyfikacji Polish Power Mod. W wersji 1.21 dodano poprawki względem rozwoju postaci. Całe info na temat Modyfikacji można znaleźć Tutaj na Forum, oraz w archiwum z Modem. Mod do pobrania w dziale Download.


31.07.2017 Polish Power Mod 1.2

Polish Power Mod doczekał się kolejnej aktualizacji którą jest wersja 1.2. W tej wersji wracają do gry przedmioty unikalne oraz słowa runiczne, plus wprowadzono kilka poprawek. Całe info na temat Modyfikacji można znaleźć Tutaj na Forum. Mod do pobrania także w dziale Download.


12.07.2017 Koniec Limitu uruchomień Modyfikacji!

Dzisiejszego dnia dział Download został zaktualizowany i podmienione zostały pliki Modyfikacji: World Youth En - Remastered, Alchemic 3.0, New Nightmare 1.2 oraz Genesis 2.0+. W Modyfikacjach tych przerobione zostały pliki "exe" które służą do uruchamiania. Zniknęły liczniki uruchomień i zostały one zastąpione guzikiem który otwiera stronę internetową Alchemic. Guzik służy po prostu do otwarcia strony, lub chętnym do wskazania miejsca gdzie można dobrowolnie wesprzeć autora Modyfikacji. Zachęcamy do pobierania oraz życzymy miłej gry wszystkim graczom którzy lubią Modyfikacje do gry Diablo 2.


14.06.2017 Ennek gra w Genesis na Youtubie

Miesiąc temu wspominałem o youtuberze o nicku Ennek, który tworzy Modyfikację do Minecrafta o nazwie Mineblo. Okazuje się że spodobała mu się tutejsza Modyfikacja o nazwie Genesis i postanowił ponagrywać coś z gry. Ukazał się już Wstęp w którym informuje o grze w Genesis, oraz Odcinek 1 w którym widzimy grę postacią Zwiadowca. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłej gry.


16.05.2017 Zrzutka na Hosting Strony

Postanowiliśmy uruchomić zrzutkę na utrzymanie Hostingu Strony. Nigdy nie wiadomo co wydarzy się za rok i jak będą wyglądały warunki materialne, dlatego będziemy wdzięczni za każdą przekazaną kwotę na zrzutkę. Zobrazuje to też każdemu jaka kwota jest potrzebna na roczne utrzymanie. Wszelkie wpłaty są oczywiście dobrowolne i nikogo nie namawiamy. Chcesz nas wesprzeć, dziękujemy! Bezpośredni link do zrzutki Tutaj.

Zrzutka na Hosting Strony!


15.05.2017 Diablo w Minecraft? - Mineblo!

Mineblo to modyfikacja gry Minecraft. Twórcą modyfikacji jest Ennek, czyli nasz rodak. Cokolwiek każdy myśli o Minecraft jako grze to wszelkie takie modyfikacje gier uważam za pozytywne. Mam nadzieję, że zostanie ukończona ponieważ po screenach widać, że autor wie co robi i wychodzi mu to całkiem nieźle. Temat z pomysłem modyfikacji można znaleźć Tutaj. Dodatkowo wczesne przedstawienie tworzenia modyfikacji można zobaczyć na kanale twórcy Tutaj.


05.05.2017 4 Konkurs z okazji 6 urodzin Bloga Nasze Recenzje - Dogrywka

Dogrywka w 4 Konkursie z okazji 6 urodzin zaprzyjaźnionego Bloga książkowego Nasze Recenzje. Ponieważ w Konkursie nr 4 zgłoszeń było zbyt mało został on wznowiony. Zapraszamy do wzięcia udziału. Konkurs trwa do 14.05.2017 włącznie. Wszelkie informacje o Konkursie można znaleźć Tutaj.

Konkurs Urodzinowy nr 4


20.04.2017 Zbieramy 1% dla Marty

Pamiętacie Marthe która podkłada głos jako lektor w serii filmów Gramy w Moda Genesis? Jeżeli nie to sprawdźcie. Marta zbiera 1%. Rozliczając swój Pit można przekazać ten 1% dla niej na jej leczenie. To nic nikogo nie kosztuje a może pomóc. Chciałbyś pomóc? Sprawdź jak Tutaj.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!


07.04.2017 6 Konkurs z okazji 6 urodzin Bloga Nasze Recenzje

Oto ostatni już w tym roku 6 Konkurs z okazji 6 urodzin zaprzyjaźnionego Bloga książkowego Nasze Recenzje. Zapraszamy do wzięcia udziału. Konkurs trwa do 14.04.2017 włącznie. Wszelkie informacje o Konkursie można znaleźć Tutaj.

Konkurs Urodzinowy nr 6


05.04.2017 5 Konkurs z okazji 6 urodzin Bloga Nasze Recenzje

Oto 5 Konkurs z okazji 6 urodzin zaprzyjaźnionego Bloga książkowego Nasze Recenzje. Zapraszamy do wzięcia udziału. Konkurs trwa do 12.04.2017 włącznie. Wszelkie informacje o Konkursie można znaleźć Tutaj.

Konkurs Urodzinowy nr 5


31.03.2017 4 Konkurs z okazji 6 urodzin Bloga Nasze Recenzje

Oto 4 Konkurs z okazji 6 urodzin zaprzyjaźnionego Bloga książkowego Nasze Recenzje. Zapraszamy do wzięcia udziału. Konkurs trwa do 09.04.2017 włącznie. Wszelkie informacje o Konkursie można znaleźć Tutaj.

Konkurs Urodzinowy nr 4


29.03.2017 3 Konkurs z okazji 6 urodzin Bloga Nasze Recenzje

Oto 3 Konkurs z okazji 6 urodzin zaprzyjaźnionego Bloga książkowego Nasze Recenzje. Zapraszamy do wzięcia udziału. Konkurs trwa do 05.04.2017 włącznie. Wszelkie informacje o Konkursie można znaleźć Tutaj.

Konkurs Urodzinowy nr 3


24.03.2017 2 Konkurs z okazji 6 urodzin Bloga Nasze Recenzje

Oto 2 Konkurs z okazji 6 urodzin zaprzyjaźnionego Bloga książkowego Nasze Recenzje. Zapraszamy do wzięcia udziału. Konkurs trwa do 31.03.2017 włącznie. Wszelkie informacje o Konkursie można znaleźć Tutaj.

Konkurs Urodzinowy nr 2


22.03.2017 1 Konkurs z okazji 6 urodzin Bloga Nasze Recenzje

Zapraszamy do wzięcia udziału w 1 Konkursie z okazji 6 urodzin zaprzyjaźnionego Bloga książkowego Nasze Recenzje. Konkurs trwa do 29.03.2017 włącznie. Wszelkie informacje o Konkursie można znaleźć Tutaj.

Konkurs Urodzinowy nr 1


21.03.2017 6 urodziny Bloga Nasze Recenzje i zrzutka

Jak co roku zaprzyjaźniony Blog z recenzjami książek Nasze Recenzje obchodząc urodziny organizuje szereg Konkursów. W tym roku Blog obchodzi 6 urodziny, a Konkursy zaczną się już w tym tygodniu. Blog uruchomił właśnie zbiórkę na wysyłkę nagród, których jest zawsze sporo co oznacza spore koszty wysyłki do wygranych w Konkursach. Jeśli bierzesz udział w Konkursach i/lub chcesz pomóc zajrzyj na Stronę zbiórki Bloga.

Blog Książkowy Nasze Recenzje


16.03.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #024 - Bestia (#18)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia zmierzy się z Bossem Aktowym z Aktu 1. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


13.03.2017 Lords of Sanctuary v 1.2

Mod Lords of Sanctuary dawno nie miał aktualizacji. Wersja 1.2 została zrobiona jeszcze w roku 2016. Nie została jednak skończona, nie dodano w niej najważniejszego czyli nowego miejsca w grze. Zostaje jednak udostępniona ponieważ nie wiadomo kiedy prace nad Modyfikacją ruszą ponownie. Spis zmian do obejrzenia Tutaj. Wprowadzono kilka poprawek poprzednich zmian oraz doszło parę nowych. Przykład na screenach. Dodano nieużytą w grze pochodnię która daje promień światła i można jej użyć trzymając w ręce lub jako talizman. Gracze lubiący Diablo 2 i nie lubiący wiele zmian w modyfikacjach powinni być zainteresowani nową wersją LoS.


08.03.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #023 - Bestia (#17)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia przechodzi przez Katakumby. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


07.03.2017 Saloth wykonał Wyzwanie z Bossem Walentynkowym

Nie jest to może najświeższa informacja, ale Strona miała problemy z działaniem i została przeniesiona. Otóż Saloth, czyli gracz w Moda Genesis, podjął się wykonania Wyzwania w którym trzeba pokonać okolicznościowego Uber Bossa, w tym wypadku w okresie Walentynek był to Boss Walentynkowy, i udało mu się go pokonać. Za wykonanie Wyzwania otrzymał oczywiście nagrodę, którą był drop z pokonanego Uber Bossa. Gratulujemy i życzymy dalszej owocnej i miłej gry.


04.03.2017 Forum przeniesione

Więc jednak Forum będzie póki co. Przydaje się do komunikacji, więc zostało przeniesione z poprzedniego hostingu i teraz będziemy obserwować czy jest jednak zbędne czy nie. Wprowadzone zostały zmiany na Forum jak jeden styl dla całości. Poprawione zostały linki prowadzące do starych adresów strony i wszystkie linki do pobierania plików. Jeżeli gdzieś ktoś napotka błędny adres lub niedziałający link to prosze zgłaszać to poprawię. Forum jeszcze dozna z czasem modyfikacji ponieważ obecny pomysł jest taki że będzie służyć nie tylko jednej stronie a kilku.


03.03.2017 Start Strony Alchemic na nowym Hostingu

Stary Hosting niestety sprawiał problemy. Coś się pozmieniało w ofertach i postanowiłem zrezygnować i przerzucić stronę na inny Hosting. W planach i tak były modyfikacje i nie wykluczałem przeniesienia, ale nagłe awarie strony zmusiły mnie do przyspieszenia działania. Oby tym razem Strona działała bez żadnych problemów. Hosting jest płatny opłacony na rok więc liczymy, że wszystko będzie ok.

Przy przerzucaniu Strony adresy we wszelkich linkach zostały zmienione na nowy już adres. Wprowadzono też trochę poprawek na stronach. Jeżeli znajdą się gdzieś jakieś błędy to proszę pisać a będą poprawione.

Linki w dziale Download zostały zaktualizowane ponieważ pliki zmieniły miejsce składowania.

Forum póki co brak i trwa burza mózgów czy zostanie odtworzone czy go nie będzie. Ruch na Forum był mały dlatego trzeba to przemyśleć.

Ceny w Sklepie zostały obniżone! Zbieramy od teraz nie tylko na nagrody do kolejnego Konkursu, ale także na utrzymanie Hostingu. Zapraszamy więc do Sklepu.

Diablo 2 - Alchemic!


11.02.2017 Zbieramy 1% dla Marty

Pamiętacie Marthe która podkłada głos jako lektor w serii filmów Gramy w Moda Genesis? Jeżeli nie to sprawdźcie. Marta zbiera 1%. Rozliczając swój Pit można przekazać ten 1% dla niej na jej leczenie. To nic nikogo nie kosztuje a może pomóc. Chciałbyś pomóc? Sprawdź jak Tutaj.


14.01.2017 Nowe Wyzwanie Moda Genesis - Pokonać Okolicznościowego Uber Bossa!

Nowe Wyzwanie w Modzie Genesis! Jedno, ale podzielone na 5 części. Zadaniem gracza w tym Wyzwaniu jest pokonać Uber Bossa. Jedak nie jest to standardowe Wyzwanie ponieważ dostępne jest jedynie okolicznościowo w ciągu roku i w tym określonym czasie będzie przyzywany przypisany Uber Boss. Nagrodami są jak zawsze ciekawe i przydatne talizmany. Pełny opis Wyzwania można znaleźć Tutaj. Zachęcamy do próbowania własnych sił w Wyzwaniach i życzymy powodzenia.


08.01.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #022 - Noworoczne Spotkanie

Odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym jednak krótkim specjalnym odcinku pokazujemy kilka momentów z Noworocznego Spotkania, które odbyło się z właśnie z soboty na niedzielę. Osoby które się pojawiły otrzymały obiecane specjalne nagrody. Dziękujemy za pojawienie się i życzymy Szczęścia w Nowym Roku 2017 oraz miłej dalszej gry! Film do obejrzenia Tutaj.


05.01.2017 Gramy w Moda Genesis - Film #021 - Bestia (#16)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia idzie czyścić Katedrę. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


03.01.2017 Przypomnienie - Noworoczne Spotkanie w Modzie Genesis na Hamachi!

Nowy Rok rozpoczęty. Strona Newsów przeniesiona do archiwum i zaczynamy na spokojnie kolejny rok działalności. Pierwszy News to przypomnienie o Noworocznym Spotkaniu w Modzie Genesis na Hamachi, które odbędzie się w terminie od 7 do 8 stycznia 2017. Spotkanie w formie zabawy. Będziemy na nim wspólnie się bawić walcząc ze specjalnymi Uber Bosami. Dla każdego Gracza który się pojawi przewidziane są unikalne Nagrody. Nie zabraknie oczywiście Fajerwerków i Szampana jak to na Nowy Rok. Zapraszamy wszystkich chętnych. Po opis szczegółowy Noworocznego Spotkania zapraszamy Tutaj.


Archiwum: | Newsy 2015 | Newsy 2016 |