Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!


28.12.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #020 - Bestia (#15)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia idzie wykonać zadanie z Krwawą Wroną. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


22.12.2016 Aktualizacja Genesis 2.0+

Druga aktualizacja Moda Genesis! Tym razem to w większości poprawki napotkane podczas przechodzenia gry przez autora Moda. Dodane zostały jednak także przedmioty których wcześniej nie było. Mowa tu o klasowych rękawicach, które otrzymały 3 postacie ze względu na to, że posiadały wcześniej tylko jeden klasowy przedmiot, a w grze istnieją ulepszacze klasowych przedmiotów przez co postacie te były poszkodowane. Mod dzięki testom został bardziej dopracowany i aktualizacja była planowana specjalnie na wydanie jej przed świętami, aby można było spokojnie i przyjemnie przez okres świąteczny grać. Tak więc pobierajcie i grajcie, Wesołych Świąt! Link w dziale Download został zaktualizowany. Spis zmian i dodatków aktualizacji można znaleźć Tutaj.


20.12.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #019 - Bestia (#14)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku kontynuujemy zmagania postaci Bestia. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


04.12.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #018 - Bestia (#13)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku Bestia czyści dalej Więzienie. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


29.11.2016 Noworoczne Spotkanie w Modzie Genesis na Hamachi!

Zapowiadamy większe, wyjątkowo ciekawe, wydarzenie dla grających w Moda Genesis. Będzie nim Noworoczne Spotkanie w grze na Hamachi trwające od 7 do 8 stycznia 2017. Spotkanie w formie zabawy. Będziemy na nim wspólnie się bawić walcząc ze specjalnymi Uber Bosami. Dla każdego Gracza który się pojawi przewidziane są unikalne Nagrody. Nie zabraknie oczywiście Fajerwerków i Szampana jak to na Nowy Rok. Do Spotkania zostało jeszcze trochę czasu więc każdy zdąży jeszcze zrobić postać. Zapraszamy wszystkich chętnych. Po opis szczegółowy Noworocznego Spotkania zapraszamy Tutaj.


28.11.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #017 - Bestia (#12)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku Bestia udaje się wykonać zadanie z Kowalem. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


26.11.2016 Nowe Wyzwanie Moda Genesis - Pokonać Bahrghota!

Pojawiło się nowe Wyzwanie w Modzie Genesis. Opis Wyzwania można znaleźć Tutaj. Polega ono tym razem na pokonaniu Uber Bosa. Wyzwanie dostępne będzie tylko w soboty ale o tym w opisie. Nagrodą jest jak zawsze ciekawy i przydatny talizman. Zachęcamy do próbowania własnych sił w Wyzwaniach i życzymy powodzenia.

Jeżeli masz własny pomysł na Wyzwanie do Moda Genesis skorzystaj z formularza w kontakcie i napisz.


24.11.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #016 - Bestia (#11)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku Bestia udaje się czyścić Wyżynę Tamoe. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


19.11.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #015 - Aktualizacja

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym specjalnym odcinku pokazane jest kilka rzeczy które zostały dodane w aktualizacji Moda. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


18.11.2016 Aktualizacja Genesis 2.0+

W zeszłym tygodniu pojawiła się nowa wersja Moda Genesis, a tu znów aktualizacja. Wersja 2.0+ to spora lista zmian dlatego nie obyło się bez małych niedociągnięć. Aktualizacja poprawia kilka małych błędów, ale dodaje także kolejne ciekawostki do Moda. Mamy tu kolejny mini ukryty Event, kolejne ciekawostki do zabaw drużynowych, ukrytych potężnych bosów, ale i coś co powinno zainteresować wszystkich graczy czyli auto podnoszenie złota z ziemi. Zbieranie złota stanie się teraz przyjemnością. Warto zaktualizować sobie Moda Genesis. Zapraszamy więc znów do działu Download i życzymy miłej gry w single oraz multiplayer. Spis zmian i dodatków aktualizacji można znaleźć Tutaj.

Piłka w grze!


12.11.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #014 - Bestia (#10)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia zrobi zadanie z wieżą na Czarnych Moczarach. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


08.11.2016 Genesis 2.0+

Wreszcie jest to na co wszyscy czekali! Poprawiona wersja Moda Genesis! Nowa wersja oznaczona plusem ma wiele poprawek i dodanych rzeczy. Zachęcamy do sprawdzenia listy samodzielnie. Można jednak wymienić, że dodane zostały nowe Eventy, w których można znaleźć całkowicie nowe ulepszacze przedmiotów, zostały poprawione błędy przeszkadzające w przejściu gry, poprawił się drop i staty przedmiotów, doszły nowe stwory, a nawet mapy do rozgrywek multiplayer. Na prawdę sporo zmian. Nie dajemy screenów bo najlepiej samemu sprawdzić nowości. Strony z informacjami o Modzie zostały już zaktualizowane, w tym spis recept i słów runicznych. Zapraszamy więc do działu Download i życzymy miłej i owocnej gry. Ponieważ jest to spora poprawka dlatego liczymy się z tym że może się znaleźć coś nie tak, dlatego proszę pisać na Forum o napotkanych błędach. Spis zmian i dodatków poprawki Genesis 2.0+ można znaleźć Tutaj.

Zapraszamy także do sieci Hamachi do wspólnych gier oraz na Forum do dzielenia się wrażeniami z Moda.


28.10.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #013 - Bestia (#9)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia odkrywa dwie poprzednio odwiedzone mapy. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


22.10.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #012 - Npc

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym specjalnym odcinku powiedziane jest trochę o postaciach Npc. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


17.10.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #011 - Bestia (#8)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku postać Bestia czyści Tristram. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


09.10.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #010 - Bestia (#7)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku Bestia toruje sobie drogę do drzewa w Mrocznej Kniei. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


07.10.2016 Konkurs zakończony - Zwycięzcy!

Konkurs organizowany przez naszą stronę został zakończony i znamy już listę zwycięzców. Frekwencja była niska, ale mamy nadzieję, że przy kolejnych Konkursach będzie więcej chętnych na nagrody, które można dosyć łatwo zdobyć. Gratulujemy zwycięzcom, otrzymają oni wybrane przez siebie nagrody rzeczowe. Zapraszamy także na przyszłe Konkursy. Zwycięzcami są:

36 pkt - Paweł, Dąbrowa Górnicza

29 pkt - Piotr, Szczytno

26 pkt - Andrzej, Opoczno


05.10.2016 Elfiasty wykonał Wyzwanie

Elfiasty, czyli gracz w Moda Genesis, który gra od niedawna, podjął się wykonania Wyzwania w którym trzeba przejść Akt 1 bez rozdawania punktów statystyk oraz umiejętności i udało mu się je wykonać. Nagroda za wykonanie Wyzwania została mu już przekazana. Gratulujemy i życzymy dalszej owocnej i miłej gry.


04.10.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #009 - Diablomon

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. Dziewiąty odcinek to oczywiście odcinek specjalny. Powiedziane jest w nim trochę o rozgrywkach Diablomon i przedstawiona jest przykładowa walka. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


27.09.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #008 - Bestia (#6)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W tym odcinku Bestia udaje się do Podziemnego Tunelu. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


25.09.2016 Genesis - przewidywana poprawka 2.0+

Mod Genesis w najbliższym czasie doczeka się ostatniej nieplanowanej poprawki. Z powodu testów zwykle wynikają różne rzeczy do poprawy i tak jest też w tym przypadku. Na Forum powstał specjalny temat do zgłaszania znalezionych błędów lub propozycji poprawek, oraz propozycji wprowadzenia czegoś dodatkowego. Razem z poprawką pewne jest już że dojdzie nowy Event. Mogą dojść także nowe nagrody do Wyzwań. Jest to dobry moment na wymyślanie Wyzwań i tym podobnych rzeczy ponieważ będzie można od razu dodać do gry nagrody. Temat do zgłaszania znajduje się Tutaj.


22.09.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #007 - Bestia (#5)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. Wracamy w nim do dalszych zmagań postaci Bestia, tym razem czyszczone jest Kamienne Pole. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


21.09.2016 Przypomnienie o Konkursie na stronie!

Przypominamy o trwającym właśnie Konkursie na naszej stronie. Czas jest do 30 września do północy, ale szybko zbliża się ku końcowi więc zapraszamy do wzięcia udziału. Po szczegóły Konkursu zapraszamy Tutaj, oraz życzymy powodzenia i dobrej zabawy.


18.09.2016 Diablo 2 Eclipse

Dziś do listy zaprzyjaźnionych stron została dodana strona Diablo 2 Eclipse, czyli strona nowo powstałego prywatnego serwera do gry Diablo 2. Na serwerze znajduje się autorska modyfikacja założyciela. Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z serwerem. Stronka serwera znajduje się Tutaj natomiast Tutaj znajduje się jego fanpage.


16.09.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #006 - Liczniki

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. Szósty odcinek to odcinek specjalny i powiedziane jest w nim trochę o Licznikach z karty statystyk. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


15.09.2016 Fanpage Strony Alchemic

Dziś założony został Fanpage dla Strony Alchemic. Newsy ze strony będą się od teraz też tam ukazywać. Trwa era FB więc w końcu przyszedł czas i nam tam zawitać. Fanpage można znaleźć Tutaj. Zapraszamy do odwiedzania, lajkowania i udostępniania.


11.09.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #005 - Bestia (#4)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. Dalsze zmagania postaci Bestia, tym razem czyszczona jest Zimna Równina i pokazujemy gdzie się naprawić. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


09.09.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #004 - Bestia (#3)

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. Czwarty odcinek to dalsze zmagania postaci Bestia. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


05.09.2016 Tygodniówka Ajantisa - News o Konkursie Strony

W najnowszej Tygodniówce z Karczmy Ajantisa znalazł się news o Konkursie Strony. Dziękujemy Ajantisowi i zapraszamy do śledzenia jego Tygodniówki bo oczywiście warto. Obecna, najnowsza Tygodniówka do obejrzenia Tutaj. News o Konkursie do obejrzenia Tutaj. Zapraszamy do śledzenia Tygodniówek, do oglądania naszej serii Filmów, do gry w Moda Genesis, oraz do naszego Konkursu w którym czekają na was nagrody rzeczowe.


02.09.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #003 - Areny

Kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. Trzeci odcinek jest odcinkiem specjalnym i przedstawione są w nim Areny czyli mapy do walk, które zostały umieszczone w Modzie Genesis. Mapy trochę niedocenione więc od nich zaczynamy w pierwszym odcinku specjalnym. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


01.09.2016 Konkurs na stronie, zapraszamy!

Jak zostało zapowiedziane dnia dzisiejszego startujemy z Konkursem, który potrwa aż do 30.09.2016 do północy i do tego czasu można przesyłać zgłoszenia. Konkurs polega na przesłaniu odpowiedzi na wyznaczone zadanie. Do wygrania jest sporo nagród rzeczowych. Po szczegóły Konkursu zapraszamy Tutaj, oraz życzymy powodzenia i dobrej zabawy.


30.08.2016 Tygodniówka Ajantisa - News o Gameplay'u Moda Genesis

W ostatniej Tygodniówce z Karczmy Ajantisa znalazł się news o Gameplay'u Moda Genesis czyli o naszej serii Gramy w Moda Genesis. Dziękujemy za to Ajantisowi i zapraszamy do śledzenia Tygodniówki bo warto, Ajantis robi kawał dobrej roboty. Obecna Tygodniówka do obejrzenia Tutaj. News o Gameplay'u do obejrzenia Tutaj. Zapraszamy do śledzenia Tygodniówek, do oglądania naszej serii, oraz do gry w Moda Genesis.


29.08.2016 Seria Filmów o Modzie Genesis - Film 1 - Reupload

Hebeheusz zdecydował się na poprawienie swoich filmów ze względu na dźwięk który jest troszkę cicho nagrany. Wrzucił właśnie Film nr 1 w poprawionej wersji. Można go znaleźć Tutaj. Zapraszamy do oglądania. Stara wersja filmu została przez autora usunięta więc linki do niej zostały podmienione na linki obecnej wersji.


25.08.2016 Gramy w Moda Genesis - Film #002 - Bestia (#2)

Oto i kolejny odcinek z serii Gramy w Moda Genesis, w której to lektorem jest Martha, a gra i nagrywa BishoYo. W drugim odcinku znów oglądamy zmagania postaci Bestia, ale tym razem już zostaje wykonane pierwsze zadanie. Zachęcamy do oglądania oraz samodzielnej gry w Genesis. Film do obejrzenia Tutaj.


19.08.2016 Nowy Projekt - Gramy w Moda Genesis - Film #001 - Bestia (#1)

Cisza od ostatniego newsa nie oznacza że nic się nie dzieje. Trwają przygotowania do wrześniowego Konkursu oraz trwają prace nad nowym projektem youtubowym o nazwie Gramy w Moda Genesis. W Filmach będzie przedstawione przechodzenie Moda Genesis od początku, na spokojnie, bez przyspieszania, z dodatkowymi opisami ciekawostek, plus z poradami dla początkujących. Grać i nagrywać będzie BishoYo. Jako Lektor występować będzie Martha, która zdecydowała się wziąć udział i użyczyć swojego głosu za co należą jej się duże podziękowania za włożoną w projekt pracę. Przed Wami pierwszy Film z serii, której montażem zajmuje się oczywiście Skull-Corp. Zapraszamy do oglądania i mamy nadzieje, że ocenicie go pozytywnie bo to nas zmobilizuje do dalszej pracy. Film do obejrzenia Tutaj.


16.07.2016 Seria Filmów o Modzie Genesis - Film 1

Zapowiadałem, że Hebeheusz postanowił nagrać serię Filmów podczas przechodzenia Moda Genesis i oto jest pierwszy z nich. Można go znaleźć Tutaj. Już wkrótce kolejny Film więc zapraszam do oglądania i wspierania autora w jego projekcie.


13.07.2016 Seria Filmów o Modzie Genesis

Pewien youtuber i gracz w Diablo 2 o nicku Hebeheusz postanowił nagrać serię Filmów podczas przechodzenia Moda Genesis. Otrzymaliśmy teraz Wstęp do całej akcji, który można znaleźć Tutaj. Wkrótce pojawią się pierwsze Filmy z gry więc zapraszam do oglądania i próbowania własnych sił w Modzie.


08.07.2016 Nowe Wyzwanie Moda Genesis

Kolejne nowe Wyzwanie Moda Genesis. Opis Wyzwania można znaleźć Tutaj. Nagrodą jest oczywiście unikatowy talizman. Zachęcam do próbowania własnych sił w Wyzwaniach i życzę powodzenia.

Jeżeli masz własny pomysł na Wyzwanie do Moda Genesis napisz do mnie.


06.07.2016 Nowe Wyzwanie Moda Genesis + zmiany Forum

Pojawiło się nowe Wyzwanie w Modzie Genesis. Opis Wyzwania można znaleźć Tutaj. Nagrodą jest jak zawsze ciekawy i przydatny talizman. Zachęcam do próbowania własnych sił w Wyzwaniach i życzę powodzenia.

Jeżeli masz własny pomysł na Wyzwanie do Moda Genesis napisz do mnie.

Wspomnieć chciałbym także o zmianach na Forum i w sieciach Hamachi. Na Forum zlikwidowany został Czat, a z dniem dzisiejszym Shoutbox zostanie zablokowany do odwołania. Z Hamachi sprawa wygląda tak, że dnia jutrzejszego zostaną wyczyszczone wszystkie sieci dla Modów, z przebywających tam ludzi którzy w owe mody na chwilę obecną nie grają tak aby stworzyć miejsce dla przyszłych chętnych graczy i nie wprowadzać ich w błąd tylko zajmując miejsce w sieci gdzie ilość miejsc jest ograniczona.


04.07.2016 Genesis 2.0 final reupload

Kolejny reupload Moda Genesis w dziale Download. Tym razem powinna to być juz ostatnia poprawka. Zlikwidowany został nieprzyjemny błąd bosa aktowego w 5 akcie przez co po zabiciu go mogło wyrzucić z gry więc poprawka była konieczna. Przy okazji wraz z tą poprawką wprowadzonych zostało kilka dodatkowych zmian usprawniających Moda. Wszelkie wprowadzone i wypisane zmiany można znaleźć Tutaj. Zachęcam do pobierania aktualnej wersji, a także do odwiedzania forum i pisania w razie problemów z przechodzeniem. Zapraszam wszystkich graczy w Genesis i życzę miłej gry.


28.06.2016 WYE-T - Remastered reupload part 2

Mamy kolejny reupload Moda WYE-T w wersji Remastered w dziale Download. Wprowadzonych zostało kilka poprawek w celu zlikwidowania pojawiających się błędów podczas gry. Tym razem najważniejsze zmiany czy poprawki zostały wypisane i można je znaleźć Tutaj. Gracze w Moda WYE-T Remastered powinni pobrać nowszą wersję, która pozwoli na spokojniejsze cieszenie się grą.


26.06.2016 Genesis 2.0 reupload

Kolejny reupload Moda w dziale Download. Tym razem jest to Mod Genesis 2.0. Archiwum z Modem zostało zaktualizowane. W Modzie zostało poprawionych kilka drobiazgów dzięki którym gra będzie przyjemniejsza i bez kilku bugów. Gracze w Genesis powinni być zadowoleni.


22.06.2016 WYE-T - Remastered reupload

W Modzie WYE-T w wersji Remastered właśnie został poprawiony potworek, który niestety przez swoją grafikę powodował błędy. Przy tak dużej poprawce i ilości poprawionych animacji potworów nie dało się ustrzec jakiegoś buga. Przy okazji poprawione zostały małe znalezione drobnostki. Archiwum z Modem do pobrania w dziale Download zostało zaktualizowane więc można już pobierać aktualną wersję.


12.06.2016 World Youth En - Technology - Remastered

Czy ktoś się tego spodziewał? Nowa wersja Moda WYE po około 9 latach od zakończenia nad nim prac. Wersja 3.0 Remastered poprawia najważniejsze bugi gry czyli problem z animacjami potworów, psucie się grafiki przedmiotów oraz wiele innych drobnych błędów. Do Moda dodany został także plugin pozwalający grać w wyższej rozdzielczości ekranu. Warto się przekonać osobiście co się zmieniło w Modzie. Archiwum z Modem do pobrania w dziale Download zostało zaktualizowane. Dział Moda WYE został odświeżony. Mod WYE-T Remastered został także dodany do Sklepu i można tam otrzymać wersję instalacyjną.


09.06.2016 Retro time - Heaven Mod

Kolejne piękne znalezisko. Modyfikacja z roku 2003. Aż się łezka kręci. Prawdopodobnie pierwszy Mod wykonany przez BishoYo. Zdaje się że to protoplasta Moda WYE bo na to wygląda. Jest to retro modyfikacja więc trzeba przymknąć oko na niedociągnięcia. Remaster został wykonany tak że Mod chodzi pod 1.13c i poprawiono kilka bugów, ale rozgrywka i większość rzeczy została niezmieniona. Mały Mod, ale warto sprawdzić jak zaczynał powstawać WYE. Mod został zakończony w takiej wersji i po nim zaczął już powstawać WYE także ten Mod to jakby namacalne dowody nauki tworzenia modyfikacji przez BishoYo. Mod do pobrania w dziale Download. Screeny pochodzą z oryginalnej wersji z 2003 roku i nie oddają zbytnio klimatu Moda.


08.06.2016 Retro time - Hellslayer Mod

Takie znalezisko to tylko na tej stronie. Hellslayer Mod to modyfikacja wykonana w 2004 roku. Jest to retro modyfikacja wykonana tak dawno, że nie ma sensu zwracać uwagę na pewne niedociągnięcia w stylu brak polskich liter. Na pewno warto sprawdzić moda bo pokazuje co ponad 10 lat temu już polacy potrafili robić w grze. Należy pamiętać że w tamtych czasach narzędzia do edycji dopiero były dopracowywane. Jest to wersja zremasterowana tak żeby była kompatybilna z wersją patcha 1.13c. Co do poprawek to wprowadzono tylko jakieś śladowe przeszkadzające mocno w grze, poza tym Mod jest nietknięty i pozostawiony jak był. Była to zdaje się wczesna wersja, która nie była dalej kontynuowana, ale obecnie ciężko stwierdzić. Mod do pobrania w dziale Download. Screeny pochodzą z oryginalnej wersji z 2004 roku.


07.06.2016 Diablo II Modmaker Pack

Do Sklepu dodany został właśnie Diablo II Modmaker Pack czyli paczka materiałów dzięki której można stworzyć bardzo rozbudowanego moda do gry. Zawiera Poradnik tworzenia Modyfikacji do gry Diablo II oraz niezbędne programy do edycji, a także pluginy, grafiki, dźwięki, muzykę oraz bardzo wiele innych rzeczy. Z takim pakietem startowym każdy stworzy swojego wymarzonego moda do Diablo 2.


05.06.2016 Polish Power Mod

Polish Power Mod to nazwa testowa Moda który powstał całkiem niedawno. W marcu ogłaszany był nabór testerów. Plany związane z Modem były ambitne i dotyczyły rozwinięcia Moda oraz postawienia z nim realmu plus spora reklama. Obecnie Mod jest w fazie hibernacji i testów. Jego przyszłość stoi chwilowo pod znakiem zapytania. Najnowsza wersja trafia więc na stronę, a co dalej czas pokaże. Mod do pobrania w dziale Download.


04.06.2016 1.13X (eXtra) v2

Mod o nazwie 1.13 eXtra został zaktualizowany i wprowadzono w nim kilka nowych słów runicznych oraz nowych unikatów. Mod do pobrania w dziale Download. Zapraszam do pobierania i gry.

Wspomnieć trzeba także o tym że dział Download został troszkę uporządkowany, pliki do pobrania Modów wykonanych na zlecenie zostały zaktualizowane, oraz zaległe pliki których nie można było pobrać (GreenMod, D2PrivServ) zostały poprawione.


23.05.2016 Genesis 2.0

Ostatni z mrocznej trójcy czyli Mod Genesis został zakończony (fanfary!). Genesis w wersji 2.0 to fuzja podstawy czyli Alchemic 3.0 z dodatkiem New Nightmare w wersji 1.2 i na to nałożono Genesis, dodany został także ExpRes jak w przypadku pozostałych dwóch Modów. Poprawiono kilka drobnych rzeczy jak w przypadku Modów Alchemic i New Nightmare. Nastąpiło także oczyszczenie i przebudowa struktury Moda. Teraz wystarczy pobrać sam Mod Genesis i mamy wszystko w jednym. To oczywiście nie wszystko ponieważ z wersją 2.0 doszły także w Modzie dodatkowe poprawki i dodatki. Jest to najbardziej rozbudowany Mod z całej trójcy. Archiwum z Modem do pobrania w dziale Download zostało zaktualizowane. Dział Moda Genesis na stronie także został zaktualizowany i odświeżony jak w przypadku Modów Alchemic i New Nightmare. Mod Genesis 2.0 został także dodany do Sklepu i można tam otrzymać wersję instalacyjną wzbogaconą o troche dodatkowych rzeczy.


19.04.2016 New Nightmare 1.2

Można było się spodziewać, że za Modem Alchemic także New Nightmare zostanie przebudowany. New Nightmare w wersji 1.2 to tym razem fuzja podstawy czyli Alchemic z dodatkiem New Nightmare w wersji 1.11 oraz Eventem Wielkanocnym i ExpRes'em. Poprawiono kilka drobnych rzeczy jak w przypadku Moda Alchemic, ale znalazły się też błędy Moda New Nightmare. Nastąpiło także oczyszczenie i przebudowa struktury Moda. Teraz wystarczy pobrać sam Mod New Nightmare i mamy wszystko w jednym. Archiwum z Modem do pobrania w dziale Download zostało zaktualizowane, natomiast stara wersja Moda oraz Event Wielkanocny i ExpRes zostały usunięte. Dział Moda New Nightmare na stronie także został zaktualizowany i odświeżony jak w przypadku Moda Alchemic. Mod New Nightmare 1.2 został także dodany do Sklepu i można tam otrzymać wersję instalacyjną wzbogaconą o kilka rzeczy.


12.04.2016 Alchemic 3.0

Tego się pewnie nikt nie spodziewał. Alchemic 3.0 to nie żart. Wersja 3.0 to fuzja podstawy razem z Patchem 2.9 oraz ExpRes'em. Poprawiono też kilka drobnych rzeczy, ale najważniejsze to oczyszczenie i przebudowa struktury Moda, dzięki czemu zlikwidowano kilka błędów i teraz wystarczy pobrać samą podstawę bez dodatkowych rzeczy żeby grać. Archiwum z Modem do pobrania w dziale Download zostało zaktualizowane, natomiast stara wersja Moda oraz Patch 2.9 i ExpRes zostały usunięte. Dział Moda Alchemic na stronie także został zaktualizowany i odświeżony. Mod Alchemic 3.0 został także dodany do Sklepu i można tam otrzymać wersję instalacyjną wzbogaconą o kilka rzeczy.


08.04.2016 Poprawki na stronie plus Sklep

Na stronie zostały wprowadzone drobne poprawki. W końcu bo przecież już rok czasu ma. Drobne poprawki w stylu odstępy między oknami czy ustawienie tekstów na przyciskach, niezauważalne ale powinny zostać wprowadzone. Z dniem dzisiejszym zostaje dodany także nowy przycisk a mianowicie Sklep. Nie jest to typowy sklep, ale miejsce dla Donatorów, jednak polecam odwiedzać. Niedługo znajdą się tam mody, wszystko co się tam znajdzie będzie do pobierania poprzez internet. Już teraz można znaleźć tam opowiadania ze świata Sanktuarium.


Wesołych Świąt Wielkanocnych!


26.03.2016 Genesis 1.9

Oto i w końcu jest nowy Patch do Moda Genesis. Trzeba było czekać dwa miesiące na nowy Patch, ale było warto. Tym razem jest to większy Patch i wprowadza oraz poprawia sporo rzeczy w Modzie. Uzupełnia braki Moda ponieważ zbliża się finalna wersja. Z ciekawostek okolicznościowych można wspomnieć o tym że aktywowane zostały dwa Eventy specjalne czyli Event Wielkanocny oraz Event Walentynkowy. Warto zapoznać się z pełną listą zmian. Kto czekał ten powinien pobrać Patch bo warto, urozmaica grę w znacznym stopniu. Spis zmian i dodatków Patcha można znaleźć Tutaj. Mod do pobrania w dziale Download.


15.03.2016 Poszukiwani testerzy nowego Moda

Nowy Mod o nieustalonej jeszcze nazwie, pod roboczą nazwą Zy-El 2.0 rozpoczął właśnie testy pierwszej wersji. Poszukiwani są testerzy Moda. Co oferuje Mod? Wbicie 500 lvl'u postaci, sporo miejsca w ekwipunku, wybór większej rozdzielczości do gry itd. Główne założenie Moda to zbieranie ulepszaczy przedmiotów typu zwoje które dają jakieś statystyki bądź klejnoty dające umiejętności. Mod stworzony jest pod wersję 1.13c. Pełną listę wprowadzonych obecnie zmian można znaleźć na założonym do testów forum i tam też można pobrać Moda. Zachęcam do zgłoszenia się i do brania udziału w testach. Forum Moda oraz download znajduje się Tutaj.


14.03.2016 Blog Nasze Recenzje poszukuje recenzentów

Zaprzyjaźniony ze stroną blog o nazwie Nasze Recenzje poszukuje recenzentów. Oto i komunikat zamieszczony na blogu:

"Poszukuję recenzenta (a nawet i recenzentów). Osoby zainteresowane otrzymywaniem książek i pisaniem recenzji proszeni są o kontakt na maila: recenzujemy@gmail.com Obiecuję elastyczne godziny pracy, (niemal) stały dochód książkowy oraz możliwość publikowania grafomanii na tym bardzo popularnym blogu (...)"

Zachęcamy, ale prosimy o przemyślane i poważne zgłoszenia.


06.03.2016 WDA Mod Upgrade v2

Mod WDA Mod Upgrade został właśnie zaktualizowany o kolejnych kilka zmian i poprawek. Dodana została w nim także dodatkowa lokacja na końcu gry. Zachęcam do zapoznania się z listą zmian, oraz gry w nową ulepszoną wersję WDA Moda. Mod do pobrania w dziale Download.


04.03.2016 Piąty konkurs z okazji 5 urodzin bloga Nasze Recenzje!

Piąty a zarazem ostatni już w tym roku konkurs z okazji 5 urodzin zaprzyjaźnionego bloga o nazwie Nasze Recenzje. Zapraszamy serdecznie do tego, ale także do wszystkich poprzednich konkursów zanim termin zgłoszeń dobiegnie końca. Do wygrania jest bardzo dużo książek. Powodzenia wszystkim i dobrej zabawy. Informacje na temat konkursu można znaleźć Tutaj.


02.03.2016 Czwarty konkurs z okazji 5 urodzin bloga Nasze Recenzje!

Kolejny, czwarty już i przedostatni konkurs z okazji 5 urodzin zaprzyjaźnionego bloga o nazwie Nasze Recenzje. Zapraszamy zbieraczy i kreatywnych do udziału! Informacje na temat konkursu można znaleźć Tutaj.


26.02.2016 Trzeci konkurs z okazji 5 urodzin bloga Nasze Recenzje!

Jak zapowiedziano tak oto pojawił się dziś trzeci konkurs z okazji 5 urodzin zaprzyjaźnionego bloga o nazwie Nasze Recenzje. Kolejna pula książek do wygrania dla lubiących czytać. Zapraszamy do udziału! Informacje na temat konkursu można znaleźć Tutaj.


24.02.2016 5 urodziny bloga Nasze Recenzje!

Zaprzyjaźniony ze stroną blog z recenzjami książek obchodzi piąte już urodziny! Gratulujemy i życzymy Wszystkiego Najlepszego! Jak co roku blog z okazji urodzin organizuje szereg konkursów. W tym roku można wygrać sporo książek. Właśnie rozpoczęły się pierwsze dwa konkursy, a kolejny zapowiedziany jest już na ten piątek. Zapraszamy do udziału! Informacje na temat konkursu pierwszego można znaleźć Tutaj, natomiast o drugim Tutaj.


07.02.2016 Nowy nadruk New Nightmare

Od zawsze moje Poradniki wraz z Modami można było dostać na płytach z nadrukami lightscribe. Wszelkie nadruki można znaleźć i obejrzeć tu na stronie. Nadszedł czas na przerzucenie się w końcu na nadruki w kolorze. Wyszło już kilka wersji Box'a z płytami w kolorze, ale tym razem jest to pojedyncza płyta. Jest to nowy nadruk wykonany specjalnie dla New Nightmare.


29.01.2016 1.13X (eXtra)

Powstał nowy mniejszy Mod o nazwie 1.13 eXtra. Coś dla fanów mniejszej ilości zmian i nie ingerowania w świat Sanktuarium. Jest to pierwsza wersja więc jeszcze słabo testowana ale grywalna. Mod do pobrania w dziale Download.


24.01.2016 Genesis 1.8

Nowy rok zaczynamy od kolejnego Patcha do Moda Genesis. Tym razem jest to mniejszy Patch, ale nie mniej ważny niż poprzednie. Coraz większymi krokami zbliżamy się do wersji ostatecznej. W nowej wersji 1.8 aktywowany został Event Noworoczny. Z kolejnym Patchem wszystkie Eventy świąteczne zostaną wyłączone. Spis zmian i dodatków Patcha można znaleźć Tutaj. Mod do pobrania w dziale Download.


Archiwum: | Newsy 2015 |