Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!


01.12.2015 Genesis 1.7

Właśnie pojawił się Patch z nr 1.7 do Moda Genesis. Troszkę prace spowolniły, ale nie oznacza to że wszystko stoi w miejscu. Nowa wersja wprowadza jak zawsze trochę poprawek i zmian, które powinny być na plus. Jako że właśnie rozpoczyna się okres świąteczny tak więc w Modzie został aktywowany Event Świąteczny! Zachęcam do pobierania i zagrywania się przez cały grudzień! Miłej gry! Szczegółowa lista zmian Tutaj. Patch do pobrania w dziale Download.


13.10.2015 Genesis 1.6

Minął miesiąc od poprzedniego Patcha, ale było warto czekać. Patch 1.6 do Moda Genesis to Mega Patch. Nie będę się rozpisywał o zmianach. Całą listę można znaleźć Tutaj. Jest tego sporo. Mod urósł. Należy tu wspomnieć o tym że Patch nie jest kompatybilny z poprzednią wersją i nie należy go wrzucać na wersję 1.5. Konfigurator został zaktualizowany i nie jest on kompatybilny z wersją 1.5 oraz na odwrót. Chcąc grać w wersję 1.6 zaleca się wrzucenie moda Alchemic na nowo i na niego Patch 1.6 tak aby uniknąć wszelkich problemów. Zachęcam do testowania a także zgłaszania wszelkich bugów i błędów. Patch do pobrania oczywiście w dziale Download. Miłej gry!


26.09.2015 Postępy w Genesis

Jak wyglądają postępy nad Patchem do Moda Genesis? Można powiedzieć że Mod rośnie. Kolejny Patch z numerem 1.6 sporo doda nowych rzeczy. Pojawią się kolejne Eventy np Event Piekielny. Spodziewać się można także całkiem nowych Eventów jak np Event Grabarza. Wrzucam tu kilka screenów zdradzających kilka zmian, oczywiście jednak to nie wszystko co zostało dodane. Nie chcę zdradzać jeszcze całej listy. Powiem jedynie że postaram się zrobić ile się da aby zbliżyć się do końca prac nad Genesis, a jestem już wyjątkowo blisko.18.09.2015 Powrót do przeszłości - Alchemic

Tym razem przypomnienie o Modzie Alchemic. W sieci są bowiem dwa filmy wstawione wcale nie tak dawno bo w tym roku i zapewne nie wiele osób o nich wie. Wstawił je fan Moda oczywiście. Kto nie wiedział niech obejrzy i przypomni sobie starego dobrego Moda Alchemic zanim przeszedł metamorfozę do obecnych czasów.


13.09.2015 Twierdza RPG Makera

Chciałbym poinformować że rozpoczęliśmy właśnie współpracę ze stroną rpgmaker.pl. Jest to strona poświęcona głównie temu programikowi do tworzenia własnych gier. Na stronie można znaleźć sam program RPG MAKER w języku Polskim, stworzone w tym programie gry, zasoby do programu (materiały graficzne, muzyczne, dźwięki), kursy, porady, zagadnienia, questy, scenariusze, praktycznie wszystko co może cię zainspirować do stworzenia własnej gry. Zachęcamy do odwiedzania i zapoznania się z RPG Makerem. Będziemy tu także informować o ważniejszych wydarzeniach na stronce.


12.09.2015 Powrót do przeszłości - WYE

Nie każdy widział ten filmik na youtube i nie każdy nawet wie o modzie WYE dlatego też wrzucam i zachęcam do obejrzenia jak to kiedyś się grało. WYE jest to Mod raczej łatwy i nastawiony na fun. W swoim czasie był to jeden z najlepszych polskich modów jeśli nie najlepszy. Obecnie powinien być tak samo grywalny. Zapomniałbym dodać że autorem Filmu jest fan tego Moda a nie jego twórca.


08.09.2015 Screeny z Genesis

Prace nad kolejnym Patchem do Genesis trwają. Pod lupę został wzięty tym razem Event Alchemic który został dodany jakiś czas temu jednak nie został w żaden sposób zmodyfikowany. Pora na upiększenie tego Eventa. Jak widać na screenach wszystkie obrazki kart zostały zmienione na inne aby naprawdę przypominały one karty. Zostały także zmienione nazwy oraz opisy wszystkich kart. Każdą kartę będzie można w przyszłości powiększyć w kostce. Zmienione zostały także grafiki przedmiotów do kupienia w sklepie. Zajmują one teraz mniej miejsca i wyglądają inaczej. Zmodyfikowana została także recepta dla najdroższego przedmiotu losującego. Teraz wkłada się tam 3 karty i otrzymuje w zamian także 3.

Na screenie pierwszym można porównać co było a co będzie.


05.09.2015 Genesis 1.5

Znów Patch do Moda Genesis. Ostatnio prace przyspieszyły tempa. Patch 1.5 wprowadza ponownie sporo zmian kosmetycznych do Moda ale także kolejne Eventy oraz sporo przedmiotów. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową listą zmian Tutaj. Patch do pobrania oczywiście w dziale Download.


30.08.2015 Genesis 1.4

Tym razem na Patcha do Moda Genesis nie trzeba było zbyt długo czekać. Patch z numerem 1.4 wprowadza sporo zmian kosmetycznych do Moda ale także i w rozgrywce. Za dużo by pisać żeby wymienić wszystko dokładnie dlatego zachęcam do zapoznania się ze szczegółową listą zmian Tutaj. Patch do pobrania oczywiście w dziale Download.


26.08.2015 Info o kolejnym Patchu dla fanów moda Genesis

Kolejny Patch do Moda Genesis powoli powstaje. Znajdą się w nim znane z New Nightmare Eventy i być może także jakiś nowy. Czas pokaże. Obecnie prawie ukończony jest Event Technologiczny w którym nastąpiło kilka poprawek i zmiany w nagrodach końcowych. Dojdą w nim także nowe recepty na wykonanie pancerzy technologicznych których wygląd chciałbym Wam tu zaprezentować. Event jest jednym z trudnych, ale będzie warto go wykonywać.


23.08.2015 Nowy wygląd Strony Głównej

Stary wygląd to już przeszłość. Od dziś możecie oglądać nowy wygląd strony głównej. Dosyć długo zeszło mi stworzenie nowego wyglądu, ale myślę że opłaciło się czekać. Nowy wygląd jest ładniejszy i bardziej przyjazny w użytkowaniu. Wprowadziłem też kilka poprawek na niektórych podstronach np w dziale Download aby linki prowadziły bezpośrednio do plików a nie do folderów z plikami. Mam nadzieje że opinie w tym temacie będą pozytywne. W razie bugów prosze do mnie pisać. Życzę miłego użytkowania i zapraszam w każdej chwili do odwiedzania.


21.08.2015 Genesis 1.3

Znów trochę czasu trzeba było poczekać, ale projekt porzucony nie jest więc oto i kolejny Patch z numerem 1.3 do Moda Genesis. Nowa wersja wprowadza trochę zmian w rozgrywce jak i świecie oraz dodaje wiele Medali do znalezienia. Dodaje także kolejne Wyzwanie, z którym warto się zapoznać. Spis zmian i dodatków można znaleźć Tutaj. Mod do pobrania w dziale Download.


07.08.2015 Back to Hellfire 1.02 - Repack

Back to Hellfire jest dosyć znanym tytułem. Jest to Mod do Diablo 2. Pewne okoliczności sprawiły że Mod ma problemy z odpaleniem na nowszych systemach lub w ogóle nie działa. Dlatego właśnie został wykonany Repack. Teraz można odpalić grę z tym Modem spokojnie na Windows 7 i wyżej. Mod do pobrania w dziale Download.


02.08.2015 Lords of Sanctuary 1.1

Nowa wersja moda Lords of Sanctuary o numerze 1.1. Wprowadza kilka ulepszeń, poprawia kilka drobiazgów w poprzednio dodanych potworkach i tym razem dodaje do Aktu 2 dwie nowe lokacje z super Bosami. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową listą zmian Tutaj. Mod do pobrania w dziale Download.


30.07.2015 Lords of Sanctuary

Nowy Mod. Lords of Sanctuary jest nowym projektem który ma wprowadzać do gry jedynie nowe lokacje z nowymi potworami i wszystko związane ze światem Sanktuarium. Pierwsza wersja 1.0 dodaje dwie nowe lokacje w akcie 1 i kilka potworów znanych z Diablo 1 takich jak Leoryk, Rzeźnik, Adria itd. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową listą zmian Tutaj. Mod do pobrania w dziale Download.


27.07.2015 Genesis 1.2

Kolejna wersja Moda Genesis o numerze 1.2. Patch poprawia umiejętności Łowcy oraz miesza trochę w sklepach, ale co najważniejsze aktywuje znów Event Mroczny. Warto sobie zaaplikować i potestować. Spis zmian i dodatków Patcha można znaleźć Tutaj. Patch do pobrania oczywiście w dziale Download.


22.07.2015 Konkurs na zaprzyjaźnionym blogu Nasze Recenzje!

Zaprzyjaźniony ze stroną blog z recenzjami książek zaprasza do udziału w kolejnym konkursie! Informacje na temat konkursu można znaleźć Tutaj. Zachęcam do odwiedzania bloga ponieważ konkursy zdarzają się tam bardzo często.

Konkurs strony Nasze Recenzje!


07.07.2015 Genesis 1.1

Oto i jest. Kolejny Patch do Moda Genesis o numerze 1.1. Tu nie ma się co rozpisywać. Trzeba pobrać i zaaplikować ponieważ Patch sporo dodaje, ale co do zmian odsyłam do listy. Spis zmian i dodatków Patcha można znaleźć Tutaj. Patch do pobrania oczywiście w dziale Download.


02.07.2015 Pewne zmiany na Forum / Screen z Genesis

Na Forum nastapiły dwie można powiedzieć kosmetyczne zmiany. Od dziś goście nie będą widzieli działu z shoutboxem i czatem. Widoczne będzie to tylko dla zarejestrowanych użytkowników Forum. Zarejestrowani użytkownicy natomiast nie będą widzieli działu z reklamami. Będzie on widoczny jedynie dla gości.

Kolejny screen nowej postaci czyli Zwiadowcy. Postać została ukończona. Oczywiście nie pokażę wszystkiego przed Patchem. Porównując ten screen z poprzednim można kilka rzeczy wywnioskować. Sądzę że postać będzie w miarę grywalna. Bez testów oczywiście i tak się nie obejdzie.


27.06.2015 Koniec Przerwy

Tak oficjalnie. Dla tych którzy nie zauważyli to dochodzę do siebie więc to koniec przerwy. Na Forum powoli odnawiają się działy które padły razem ze Starym Forum więc jeszcze trochę i będzie wszystko po staremu. Zachęcam do udzielania się i pisania własnych tematów we wszelkich dostępnych miejscach.

Dla tych co myślą że Genesis stoi w miejscu daję screena na dowód że powstaje nowy Patch. Prace trwają i zachęcam w tym miejscu do pisania na Forum propozycji zmian a tym bardziej poprawek bo temat obecnie jeszcze pusty bez zgłoszeń. Kilka pozycji w Patchu juz jest ze zmianami ale bez graczy nie wyłapie wszystkich błędów.


01.06.2015 Strona/Forum i Przerwa

Uważni odwiedzający na pewno zauważą że na Forum przybywają tematy które były na starym forum i z czasem pojawi się wszystko co było a nawet więcej. Linki także zaczynają działać na stronie zamiast robić tylko za dekorację.

Informuję od razu że zapowiada się kolejna przerwa której nie da się określić co do długości. Może potrwać dwa tygodnie a może dłużej. Jak już pisałem wcześniej przebywam w szpitalu i lekarze w końcu doszli do wniosku że zrobią zabieg tak więc czeka mnie kolejna nieciekawa operacja. Zaplanowana jest na jutro. Po niej raczej nie będę siedział przy kompie i dłubał heh. Jak wydobrzeje to wtedy tak. Mam nadzieje że oczekiwanie na kolejne informacje i patche umili wam gra w nową wersję moda Genesis.


26.05.2015 Genesis 1.0

Wreszcie jest! To na co wielu czekało ;) Nowa wersja Moda Genesis o numerze 1.0. Poprawia kilka bugów i dodaje nowe rzeczy jak nowa postać Szamanka. Jest to Patch który warto sobie zaaplikować. Spis zmian i dodatków można znaleźć Tutaj a sam Mod do pobrania w dziale Download.

Jednocześnie informuję iż sieci Hamachi dla moda Genesis, tak jak uprzedzałem, zostały wyczyszczone z osób które się nie logowały od dłuższego czasu.

Ostatnia informacja dotyczy Forum które się powoli rozbudowuje i niedługo znajdą się tam informacje dla Modmakerów jak i dla grających z Modami. Dostępne jest już na Forum info o wyzwaniach moda Genesis. Zapraszam do próbowania własnych sił.


23.05.2015 Screen dla fanów moda Genesis


22.05.2015 News Informacyjny

Informuję iż w najbliższych kilku dniach zostaną wprowadzone pewne zmiany dotyczące strony jak i modów. Czego można się spodziewać? Na pewno odbędzie się czyszczenie sieci Hamachi, dla moda Genesis i innych, z osób które się nie logują ponieważ sieci mają ograniczone miejsce. Ponadto na Forum/Stronie powinno przybyć trochę informacji lub nowości.

Wszystkich chciałbym także zapewnić że to nie z lenistwa czy niechęci nie ukazują się patche do moda Genesis oraz ogólnie się nic nie dzieje tylko jest to związane z moim pobytem w szpitalu. Tak ponad miesiąc temu byłem w szpitalu i miałem zabieg i niestety nie poszło jak po maśle. Obecnie jestem znowu w szpitalu od dwóch tygodni. Więc proszę o cierpliwość. Wszystko w swoim czasie.


13.04.2015 Heroes of the Storm - Klucze do Bety

Nie będę wyjaśniał o czym jest gra HotS. Kto zorientowany ten wie że to jedna z gier Blizzard'a która jest obecnie w fazie beta. Blizzard rozdaje coraz więcej kluczy do bety i otrzymałem mailem 4 klucze które mogę rozdać znajomym. Jeśli jest jakiś chętny do potestowania sobie tej gierki to zapraszam do kontaktu ze mną na Forum lub poza a chętnie przekażę kluczyk.


13.04.2015 Download - zmiana strony - aktualizacja

Ponieważ strona na która zawsze uploadowałem pliki zostaje w tym miesiącu zamknięta dlatego też musiałem poszukać innego rozwiązania i wybrałem na chwilę obecną dysk google. Strona z downloadem została już zaktualizowana i linki został podmienione. W razie problemów prosze mi dać znać.


09.04.2015 Forum Zastępcze - ON

Zdecydowałem się na tymczasową aktywację forum zastępczego. Ponieważ można tam nie tylko się rejestrować i pisać ale można korzystać z shoutboxa co jest bardzo ważne dla wielu użytkowników i graczy. Tak więc zapraszam.


07.04.2015 Niespodziewana Przerwa

Wszystkich zainteresowanych moimi Modami oraz rozwojem strony bądź jej użytkowaniem, chciałbym poinformować czym jest obecnie spowodowana przerwa w mojej działalności. Przerwa spowodowana jest problemami zdrowotnymi przez które musiałem się udać do szpitala na pewien zabieg operacyjny przez co nie było mnie około dwa tygodnie w domu. Obecnie dochodzę so siebie więc nie jest tak że już się pojawiłem i zaraz się będzie coś działo. Myślę że wierni fani poczekają aż odzyskam siły zanim zabiorę się znowu za modowanie a na pewno się zabiorę. Przerwa spowodowana po prostu siłą wyższą. Tak więc spokojnie. Niedługo coś się zacznie znowu dziać.


15.03.2015 Genesis 0.9

Nowa wersja Moda Genesis. Patch 0.9 poprawia kilka bugów i dodaje nowe zmiany jak nowy Event w którym drop będzie się zmieniał w przyszłości. Polecam odwiedzić nowe miejsce z Eventem widoczne na drugim screen'ie. Przypominam że nadal trwa Event Walentynkowy, to już ostatnie dni. Spis zmian i dodatków można znaleźć Tutaj a sam Mod do pobrania w dziale Download.


09.03.2015 Aktualizacja Linków

Linki w dziale Download zostały sprawdzone i zaktualizowano te które wygasły. Znów można pobrać osobne party moda WYE oraz inne mniejsze mody których linki przestały działać. Zapraszam do pobierania.


08.03.2015 Genesis 0.8

Nowa wersja Moda Genesis. Kolejny Patch z numerem 0.8 poprawia błędy nowych recept oraz dodaje zupełnie nowy stały Event, którego nie było we wcześniejszych wersjach Moda. Aktywuje on także wyzwanie poziomu Hardcore, które zostanie ogłoszone na Forum. Przypominam także o tym że nadal trwa Event Walentynkowy. Spis zmian i dodatków można oczywiście znaleźć Tutaj a sam Mod do pobrania w dziale Download.


03.03.2015 Czwarty konkurs urodzinowy z okazji czwartych urodzin bloga Nasze Recenzje!

Czwarty i ostatni zarazem konkurs zaprzyjaźnionego bloga. Tym razem konkurs trochę łatwiejszy ponieważ do wykonania jest krzyżówka więc zachęcamy do udziału :) Zapraszamy! Informacje na temat konkursu można znaleźć Tutaj.

Konkurs strony Nasze Recenzje!


22.02.2015 Genesis 0.7

Trochę czasu minęło ale oto i jest. Nowa wersja Moda Genesis. Tym razem jako całość a nie jako Patch. Warto było czekać ponieważ nowa wersja 0.7 sporo zmienia i wprowadza nowe rzeczy jak recepty na wymianę przedmiotów czy Medale które zastąpią Tatuaże. Aktywny jest także Event Walentynkowy. Obdaruj ukochaną osobę przedmiotem z Moda ;) Spis zmian i dodatków można znaleźć Tutaj. Mod do pobrania w dziale Download.


20.02.2015 Trzeci konkurs urodzinowy z okazji czwartych urodzin bloga Nasze Recenzje!

Pisałęm że jeszcze w tym tygodniu będzie konkurs nr 3 organizowany przez zaprzyjaźniony blog z recenzjami książek i oto właśnie został ogłoszony. Zapraszamy do udziału! Informacje na temat konkursu można znaleźć Tutaj.

Konkurs strony Nasze Recenzje!


17.02.2015 Drugi konkurs urodzinowy z okazji czwartych urodzin bloga Nasze Recenzje!

Drugi konkurs zaprzyjaźnionego bloga o nazwie Nasze Recenzje! Jak wspominałem konkursów będzie kilka, a więc pora na kolejny. Podobno trzeciego Konkursu można spodziewać się jeszcze w tym tygodniu. Zapraszamy do udziału! Informacje na temat konkursu można znaleźć Tutaj.

Konkurs strony Nasze Recenzje!


07.02.2015 Pierwszy konkurs urodzinowy z okazji czwartych urodzin bloga Nasze Recenzje!

Zaprzyjaźniony ze stroną blog z recenzjami książek obchodzi właśnie czwarte urodziny! Jak co roku na blogu z okazji urodzin organizowany jest szereg konkursów i właśnie rozpoczął się pierwszy z nich. Zapraszamy do udziału! Informacje na temat konkursu można znaleźć Tutaj. Blogowi życzymy Wszystkiego Najlepszego a recenzentkom i recenzentom aby blog trzymał się jeszcze wiele lat!

Konkurs strony Nasze Recenzje!


01.02.2015 Genesis 0.6

Kolejny mniejszy Patch do Moda Genesis. Poprawia on zbugowane uniki Łowcy ponieważ przez nie, nie dało się tą postacią grać. Spis zmian i dodatków Patcha można znaleźć Tutaj. Patch do pobrania oczywiście w dziale Download.


29.01.2015 Genesis 0.5

Długo nie trzeba było czekać na Patch do Moda Genesis. Jest to mniejszy Patch poprawiający trochę rozgrywkę, ale nie mniej ważny niż wcześniej wykonane. Kto chce móc jeszcze przyjemniej grać ten powinien Patcha pobrać. Spis zmian i dodatków Patcha można znaleźć Tutaj. Patch do pobrania oczywiście w dziale Download.


27.01.2015 Genesis 0.4

Właśnie pojawił się Patch do Moda Genesis. Patch dodaje długo wyczekiwany przez wszystkich, zaktualizowany Dungeon, który mam nadzieje będzie ciekawszą wersją starego Dungeon'a. Wraz z Patchem kończą się dotychczasowe świąteczne Eventy. Spis zmian i dodatków Patcha można znaleźć Tutaj. Patch do pobrania oczywiście w dziale Download.


15.01.2015 Genesis 0.3

Nie zostało to nigdzie ogłoszone więc ogłaszam że pojawiła się nowa wersja Moda Genesis. Przypominam także o tym że nadal trwają dwa Eventy. Event Świąteczny oraz Event Noworoczny. Potrwają zapewne tylko do końca miesiąca więc zachęcam do korzystania. Mod do pobrania oczywiście w dziale Download.


14.01.2015 Strona Główna

Uzupełnione zostały informacje na temat Modów. Wszystko jest aktualne i można przeglądać i pobierać.


13.01.2015 Forum - Reanimacja

Stare Forum dziś powstało z grobu jakimś cudem, więc czasowo dalej będzie użytkowane. Nie wiadomo czemu była przerwa w działaniu więc nikomu z użytkujących się to nie podoba. Póki co dalej użytkujemy stare Forum.


12.01.2015 Start Strony

Strona wystartowała oficjalnie z dniem dzisiejszym. Forum także. Jeszcze wszystko w budowie i pewnie będzie sporo zmian no ale nie ma się co przejmować, będzie tylko lepiej.