FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Mel Odom - "Diablo - Czarna Droga"

<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 15 wrz 2015, o 09:35

Mel Odom - "Diablo - Czarna Droga"

Obrazek

Diablo - Czarna Droga

Autor: Mel Odom
Wydawnictwo: ISA
Liczba stron: 348
Oprawa: Miękka
Data wydania: 2002
Typ: Fantastyka

Wiele lat temu Darrick opuścił Bramwell, by wędrować przez świat jako najemnik i bohater krainy. Teraz wraca do miasteczka, które kiedyś znał. Jednak Bramwell nie jest już takie, jakim je zapamiętał. Coś mrocznego i przerażającego zniewoliło mieszkańców, coś bardzo starego i cierpliwego, wikłając niewinnych w sieci zła i profanując samą ziemię. Teraz taka sama moc wzywa Darricka. a jego jedyną nadzieją może być pójście niebezpieczną ścieżką potępienia.

BishoYo: Druga książka z serii Diablo. Co do tej pozycji znajdziemy różne skrajne opinie. Od tego że książka lepsza niż 1 część i ciekawsza, do tego że jest słabsza i akcja strasznie spokojna. Według mnie książka tak samo dobra jak i poprzedniczka. Inny autor robi swoje, ale historia też jest inna. Jest to spokojniejsza książka niż 1 część, akcja powoli się rozwija, ale ma swój klimat. Jeżeli ktoś lubi książki fantastyczne to powinien się wciągnąć. Dla mnie bardzo dobra pozycja.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 27 cze 2016, o 16:43

Re: Mel Odom - "Diablo - Czarna Droga"

Musze przyznac, ze to cholernie sekciarskie piśmidło, a raczej autor fajnie pokazuje, w jaka kupe mozna wpasc, zaprzedajac dusze niekoniecznie diablu, co wymyslonym nawet bozkom, a przede wszystkich nie umiejac oddzielic quasi prawdy i obietnic pokrytych pol srodkami od brutalnej rzeczywistosci. przewija sie tu watek iscie piracki, wiec dla fanow piratow z karaibow why not, ogromny plus z mojej strony :) mysle ze to interesujace dzielo. imo tu sie wiecej dzieje i jest bardziej wartka akcja, anizeli w dziedzictwie krwi knaaka. moze, gdyby to napisal mel odom...

Powrót do Fantasy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron