Post 5 sie 2015, o 07:09

Perfect Drop Mod

Opis samego autora czyli Rudsever.


Perfect Drop Mod

Wersja Patcha: 1.13


Widziałem już kilka tego typu modów i w każdym było za dużo wszelkiej maści śmieciowych itemków (zwykłe, magiczne czy rzadkie, klucze, mikstury i złoto). Troszkę mnie to irytowało, ponieważ chciałem znajdować tylko setowe przedmioty lub unikaty. Postanowiłem sam zrobić takiego Drop Moda, gdzie wypada dokładnie to co ja chcę, żeby wypadało. Wielkie podziękowania dla BishoYo, twórcy znakomitego moda Alchemic!, który pomógł mi przy problemach technicznych z plikami diabełka. Chwilkę to trwało, ale są pierwsze efekty mojej pracy, które można zobaczyć poniżej ;).

Obrazek


Postać

Poziom postaci zwiekszony do 100. Zwiększone zdobywane doświadczenie.

Obrazek

Drop ze skrytek, zwłok, skrzyń itp.

Z wszelkiego rodzaju skrytek rozsianych po całym świecie Diablo II wypada zawsze jeden przedmiot. Zazwyczaj wypada jakiś zwój (identyfikacji lub portalu), a czasem nawet księga (identyfikacji lub portalu).

Obrazek

Drop ze zwykłego mobka

Ze zwykłych mobków wypada po jednym zwykłym unikacie i jednym zwykłym setowym przedmiocie.

Obrazek

Drop z Super Unikatów

Z Unikalnych mobków pokroju Biszibosz, Popiół z Kości itp. wypadają dwa unikaty klasowe i dwa klasowe przedmioty z zestawu.

Obrazek

Drop z Bossów

Z Bossów wypada jeden unikalny amulet, pierścień lub talizman (tak, tak Anni i Torch też ;P), jeden z dwóch nowych przedmiotów - Mikstura Statystyk dodająca +5 punktów do statystyk (jak ta z III Aktu) lub Księga Umiejętności dodająca jeden punkt do umiejętności (jak księga od Radamenta) oraz jeden amulet lub pierścień z zestawu. Na chwilę obecną ten sam loot leci ze zwykłych unikalnych mobków, w kolejnych wersjach zostanie to zmienione.

Obrazek


Link do Strony

Download
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic