FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Nowy mod - pomysł

<<

BowWow

Początkujący
Początkujący

Posty: 22

Dołączył(a): 12 sty 2015, o 19:23

Płeć: Mężczyzna

Post 17 sie 2016, o 15:08

Nowy mod - pomysł

Od zawsze w diablo 2 wybieramy jakąś postać - człowieka - i zabijamy głównego bossa w danym akcie. A może by tak odwrócić to?

Do wyboru 5 klas - andariel, duriel, mefisto, diablo oraz baal

Aktowi bossowie - barbarzyńca, palladyn, czarodziejka, nekromanta, amazonka

Umiejętności w "nowych" 5 klasach tylko te które mają aktualnie + może jakies synergie, czy umiejętności pasywne.

Reszta do wyboru do koloru dla twórcy moda.


Nie wiem czy jest to do wykonania. Ja daje tylko pomysł. Jeżeli temat nie jest w tym dziale co powinien, proszę o przeniesienie.
<<

Shadow113

Początkujący
Początkujący

Posty: 12

Dołączył(a): 1 sie 2015, o 10:22

Lokalizacja: Sosnowiec

Płeć: Mężczyzna

Post 18 sie 2016, o 17:56

Re: Nowy mod - pomysł

Gdzieś widziałem podobnego moda, poszukaj, pewnie znajdziesz. W sumie można by podawać bisho swoje pomysły na mody, może z jakiegoś w którymś skorzysta.
-usunąć immuny/ lub dodać nowe rbfy np -3 i +3% cold dmg (zawsze 3) ALE za to z innego żywiołu [...] kiedy giniesz. Pozwoli to przejść każdą postacią grę. Choć wolałbym wersję pierwszą, by się przyjemniej grało xd
-właściwość x życia za zabicie mobka wprowadzić jako jeden ze sposobów na rozwinięcie postaci
-itemki sprawiające by niektóre typy skilli były przebijające? Wprowadzić też lokacje, bez których bez tego ani rusz :d By coś było jednak wyzwaniem po zdobyciu takiego itemku.
-Więcej itemów z niekorzystnymi afixami (cursed items :twisted: )
-Gdybyś potrzebował muzyki pod mody to pisz, z chęcią pomogę :d
-nowa lokacja będąca labiryntem, można ją otworzyć z zużywalnego przedmiotu. Po zmiksowaniu w kostce pojawia się portal + talik z umiejętnością BoS asski. W dalszej części pojawiają się portale w labiryncie oraz inne moby, latające lub z pociskami + zablokowany teleport. Na końcu dodaj jakiegoś bossa standardowo, jak ci się chce, ale ja bym dał tam zamiast tego skrzynkę z niezłym dropem.
-nowy mob z wyglądem iglicy błyskawic (kilka naraz zwykle w grupie), uderza orbem który jest tak wolny, że można go unikać postacią. Grałeś kiedyś w touhou? To możesz się domyśleć jak to będzie wyglądało :D
...itd itp może coś dopiszę ;p

Powrót do Rozmowy!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron