Post 1 cze 2015, o 11:47

Plugin - Akt 2 - Arena



Akt 2 - Arena by BishoYo
__________________________________

Jest to dodatkowa mapka do 2 aktu. Przerobiona z komnaty Duriela, ale potrzeba dużo wyobraźni, żeby ulepić z tych kawałków coś sensownego możecie mi wierzyć ;) Namęczyłem się z tym, choć zajęło mi to tylko parę godzin, tak więc proszę docenić mój wysiłek :P

Wejście na mapkę jest przez punkt. Arena - bo taką ma nazwę, jest na samym dole listy w akcie 2 oczywiście.


INSTALACJA:

Przekopiować cały folder DATA do katalogu z grą. Grę odpalić metodą -direct -txt. Lub przekopiować pliki '.bat' do katalogu z grą i odpalać grę poprzez jeden z nich.


DLA MODERÓW:

Jeżeli juz coś zmienialiście w plikach txt które są z tą mapką tutaj macie dane co podmienić.

Plik Levels.txt:

Podmienić linie 'Act 2 - Valley of the Kings', 'Act 2 - Corrupt Harem 1', 'Act 2 - Basement 1', 'Act 2 - Basement 2', 'Act 2 - Basement 3', 'Act 2 - Arcane', 'Act 5 - Pandemonium 2'.

Plik LvlMaze.txt:

Podmienić linię 'Act 2 - Basement 3'.

Plik LvlPrest.txt:

Dodać na samym dole linię 'Act 2 - Basement 1'.

Plik Sounds.txt:

Podmienić linię 'music_valley'.


Dodatkowo oczywiście musicie wrzucic plik:

'Arena.ds1' do 'Data\Global\Tiles\Act2\Arena'
'A2L15.dc6' do 'Data\Local\Ui\Pol\Act2'
'Arena.wav' do 'Data\Global\Music\Arena'

Oraz dodać wpisy w pliku '.tbl':

'Palace Cellar Level 3' = 'Arena'
'To The Palace Cellar Level 3' = 'Na Arene'


BONUS:

Coś co może być interesujące :P Ponieważ zrobiłem tak żeby ta arenka miała własną muzykę. Plik 'Arena.wav' to właśnie ta muzyka, która leci na tej mapce. Można ją podmienić na inną, będzie ona słyszalna tylko na tej mapce nigdzie indziej w grze.


Obrazek

Download


Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic