FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Oficjalny temat offtop`owy

<<

BowWow

Początkujący
Początkujący

Posty: 22

Dołączył(a): 12 sty 2015, o 19:23

Płeć: Mężczyzna

Post 6 lip 2016, o 14:23

Oficjalny temat offtop`owy

Skoro shoutbox zostaje / został zamkniety to musimy sobie poradzić sami. Troche lipa że zostaje on zamkniety, pewnie to z powodów czynników zewnętrznych.
<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 6 lip 2016, o 16:54

Re: Oficjalny temat offtop`owy

Ostatni raz SB uzywalem jak jeszcze chodzilem do LO, zeby sprawdzic dzwonki, wolne okienka i ogolem probujac ogarnac szkolny burdelik :? Szkoda, ze fb zabil magie pisania na forach, wbijanie kolejnych rankow bylo takie satysfakcjonujace. Ja odszedlem od pewnego forum muzycznego, gdzie byli wielcy znaFFcy, stara gwardia lesnych dziadkow trzymajacych wladze i kazdemu kto mial jakis oryginalny pomysl, czy uwagi to pokazywali miejsce w szeregu.

Z racji, ze nie przywyklem do syndromu korei pln. to postanowilem sie stamtad ewakuowac. a tu liczylem na ekipe skladajaca sie ze starych wyjadaczy, ktorzy dziela pasje do olschoolowych gier lub modow na silniku d2 i podoba mi sie tu tez, ze nie ma forum zafloodowanego wieksza iloscia adminow niz userow, na ktorych czasem czesto bywaja nagonki, by za wszelka cene udowodnic wyzszosc :mrgreen:
<<

BowWow

Początkujący
Początkujący

Posty: 22

Dołączył(a): 12 sty 2015, o 19:23

Płeć: Mężczyzna

Post 6 lip 2016, o 20:38

Re: Oficjalny temat offtop`owy

Ja tu jestem bo bardzo lubie tą gre, mam pewnego rodzaju nostalgie a tu do niej stale powracam. Uwielbiam mody Bisha i zerkam tu by zobaczyc czy czegoś nowego nie wymyślił, a może i mi od czasu do czasu najdzie jakiś pomysł. Wydaje mi się, że jest tu malutkie grono zainteresowanych, chciałbym by ono było znacznie większe tylko pytanie czy diablo jeszcze potrafi "porwać" tłumy.
<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 6 lip 2016, o 20:56

Re: Oficjalny temat offtop`owy

Liczy sie jakosc a nie ilosc. Zapewne jakas tam kasta czy raczej czesc towarzystwa wzajemnej adoracji z phx czy innych serwisow moglaby sie skusic na nieco luzniejsze forum jak to, gdzie nie ma zbednej napinki. Skoro niemal wszyscy hejcą tak bardzo DIII, to naprawde tym bardziej nie wiem, jaki jest sens zapuszczania korzeni w wymieralnych miejscach, zawsze mozna cos lepszego rozkrecic. Szczerze to zaluje, ze wczesniej na mody Bisha nie trafilem i nie zalapalem sie na stare forum [*] Ale nigdy nie jest za pozno, by odtworzyc jak mniemam, tamtejszy fajowski klimat.

Powrót do Rozmowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron