Post 26 maja 2015, o 11:18

Chcesz mnie wspomóc Finansowo?

Obrazek

Witajcie :)

Wszystkich, którzy są w stanie i chcieliby mnie wspomóc Finansowo informuję, iż trafili do dobrego tematu ;)

Każdy może mnie wspomóc, każda kwota się liczy. Ponieważ nie pracuje dla żadnych firm, które mi płacą za mój poświęcony wolny czas, wszystko robię dlatego, że to moje hobby, pasja.

Na przykład Mody takie jak Alchemic czy New Nightmare do Diablo 2 powstawały kawał czasu, teraz już tego czasu tyle nie ma, ale chciałbym kontynuować pracę nad nimi. W wersjach roboczych są także inne Mody, jednak bez wsparcia prawdopodobnie nigdy się nie rozwiną.

Obecnie w fazie budowania i powstawania jest nowy Mod do Diablo 2 LoD PL o nazwie World of Monsters. Plany sa takie że będzie to bardzo rozbudowany Mod, ale nie mogę poświęcać mu tyle czasu ile bym chciał. Trzeba zadbać o rodzinę i ich byt. Dlatego powstał właśnie ten temat. Z waszą pomocą chcę kontynuować pracę.

Jeżeli mnie wspomożesz możesz liczyć na moją wdzięczność, zostaniesz uhonorowany rangą Donator na forum i chętnie wykonam coś dla Ciebie np poprawkę do Moda itp itd. Zostaniesz także umieszczony na liście Donatorów.

Obrazek

Poniżej podaję nr konta dla chętnych do wsparcia.

38 1090 2268 0000 0001 0544 7801

Teraz także przez PayPal:
PayPal.Me

Kontakt: Formularz

Dziękuję! :)

Lista Donatorów:
Lauviach
Havath

Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic