FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

hej :)

<<

evilday667

Początkujący
Początkujący

Posty: 13

Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:43

Płeć: Mężczyzna

Post 22 paź 2016, o 12:59

hej :)

nastepnym razem prosze napisacc w opisie moda ze jest Buy2play ;)
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 22 paź 2016, o 15:15

Re: hej :)

Przecież grałeś w niego więc nie jest buy2play. Inni gracze też grają w wersje pobrane ze strony. Za wsparcie finansowe można jedynie otrzymać wersję z dodatkowymi rzeczami co jest na stronie głównej do znalezienia.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

evilday667

Początkujący
Początkujący

Posty: 13

Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:43

Płeć: Mężczyzna

Post 22 paź 2016, o 15:34

Re: hej :)

hm chodzi mi :) o to ze jest buy2play po tak zwanej wersji TRIAL nie na zasadzie kilku dniowy tylko Trial na dana ilosc uruchomien :) a co do wsparcia spoko rozumie jednak poswieciles sporo czasu aby stworzyc takie cacko :) zastanowie sie nad owym zakupem ; )
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 22 paź 2016, o 15:54

Re: hej :)

Ten limit to prędzej wychodzi jako zwrócenie uwagi gracza bo ludzie to po prostu omijają. Jak ktoś na prawdę doceni pracę włożoną to się zdecyduje na wersję instalacyjną i tacy ludzie się znajdują ale większość gra na wersji pobranej z downloadu i omija limit. Można przecież zainstalować jeszcze raz lub mieć kopię gry na dysku. Już to na forum było chyba poruszane.

Z ciekawostek mogę napisać bo czemu nie, że wsparcie jakie otrzymałem w tym roku z modów poszło na Konkurs który się nie dawno odbył, a planuje kolejny więc wszelka pomoc mile widziana.

Pracy ile ja w to włożyłem jest na prawdę masa, ile to siedzenia było, dniami i nocami heh, a ile odpaleń gry dziennie żeby testować to skali by zabrakło heh. Mało mi widać bo obecnie mimo że mało mam wolnego czasu to wykorzystuje go żeby robić poprawki :P

Jako że obecnie jestem w trakcie tworzenia poprawek do moda to jeśli byś się decydował na wersję instalacyjną to bym chyba radził po wyjściu nowej wersji już. Postaci to nie zepsuje ani nic w sumie. Jedynie byś musiał pobierać potem jeszcze raz i wrzucać znowu. Patch będzie miał trochę poprawek i dodatkowych rzeczy. Pojawi się jak tylko skończę tyle że jeszcze masa roboty jest, staram się nad tym siedzieć ile mogę. Plan był taki że do końca miesiąca będzie, na razie się tego trzymam :P
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

evilday667

Początkujący
Początkujący

Posty: 13

Dołączył(a): 11 paź 2016, o 16:43

Płeć: Mężczyzna

Post 22 paź 2016, o 16:32

Re: hej :)

oki wpozadku :D doceniam twoja prace takze czekam na patch naprawde odwaliles kawal dobrej roboty .. oczywiscie :d nie zebym cos krytykowal ale poprostu bylem zaskoczony :D bo nigdzie wczesniej o tym nie wyczytalem hehehe : )takze pozdrawiam i dzieki za szybka odpowiedz


MOD chyba najlepszy :) na jaki dotad sie natknolem :D poza ta wytrzymaloscia uhh uhh hehe DOBRA ROBOTA !!

Powrót do Rozmowy!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron