FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

Może takie moje pomysły.

<<

Potek92

Newbie
Newbie

Posty: 4

Dołączył(a): 17 paź 2016, o 22:15

Płeć: Mężczyzna

Post 18 paź 2016, o 13:09

Może takie moje pomysły.

Witam, na stęp poproszę usunięcie poprzednich tematów z dublowanych... przez jakiś błąd, prawdopodobnie dlatego że przez telefon pisałem tutaj. Mam takie zapytanie, planuje Pan jakieś duże zmiany w tym modzie? jakieś patche aktualizujące?

Kilka moich pomysłów...
-Czy myślał Pan o stworzeniu nowego aktu 6 :D?
-Czy myślał Pan o stworzeniu całkiem nowych zadań i umieszczeniu je w 4 akcie, tak że nowych tam lokacji... jest tam dużo wolnego miejsca.
(rozumiem że równa się to z tym, że to taj jak by gre napisać od nowa ale Pan ma do tego talent.)
Myślał Pan żeby w Farmie muu muu dodać jakiegoś bossa pod nią czy gdzieś na końcu mapy i zadanie z nim związane. To by uatrakcyjniło krowi portal.
-Tworzyć gniazdo na klejnot w pierścieniu czy amulecie >?
-Stworzyć wyższy stopień gry np. Normal, Koszmar, Piekło, Inferno?
-Podobno maksymalny poziom to 100? hmm a jak byłby większy? (Pasowało by to do tego co pisałem wyżej)

Kilka pytań z braku mojej wiedzy... Jest możliwość wskrzeszenia Najemnika? wtf??? ciągle pada mi na bossach a tracę itemki i nie wiem gdzie go wskrzesić?

Dlaczego nie wypadają kastety jako regularny drop? tylko kilka razy mi wypad jakiś mimo tego że przeszedłem cały normal w 20h ponad ^^^ długo szukałem poszczególnych rzeczy...

Jeśli chodzi o Kapłana... dlaczego nei mogę ożywić potwory które nie występują w normalnym diablo 2?

kilka pomysłów z innych modów[]lub patch z diablo 2

-Czy dodał by Pan słowa runiczne z diablo 2? patch 1.11b np. enigma? używając run własnej kombinacji?

-W którymś modzie widziałem że można było talizmany składać jak puzzle i je transmutować w całość? myśli Pan dodać do gry takie(były to wizerunki czegoś któe były rozsypane nakilka części któe się składało w kosce w jedną całość. Kozacka rzecz.

Dzięki za przeczytanie. To takie moje fantazje, sugestie i pytania do Pana. Pozdrawiam

P.S zapomniał bym, Jak się dołącza do pana serwera na hamachi? Zainstalowałem hamachi, odpalam go, zarejestrowałem się na www producenta programu, klikam dołącz do serwera wybiera Pana serwer, i co dalej? wchodzę w gre wybieram inne dla wielu graczy... Gra tpc/ip dołącz do serwera wpisuje Pana nazwe serwera i nic nei dołącza. Proszę o pomoc [edit]
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 18 paź 2016, o 14:06

Re: Może takie moje pomysły.

Witaj, obecnie trwają prace nad patchem do Genesis. Trochę to jeszcze zajmie ponieważ mam różne rzeczy na głowie ale coś tam dłubie więc pewne jest że jeszcze jeden patch wyjdzie.

- Nie myślę o stworzeniu nowego aktu. Trzeba po pierwsze bardzo dobrze radzić sobie ze zmianami w kodzie gry, po drugie trzeba umieć programować, po trzecie dodanie dodatkowego aktu to jest masa roboty i ingerencji w grę. Ja jestem słaby w kodzie i programowaniu więc się za to nie wezmę.
- Zadania to jak odpowiedź wyżej sporo roboty w kodzie. Nie myślę o tym. Do gry dlatego pododawałem eventy żeby było co robić poza robieniem tylko zadań.
- Krowiemu królowi dawałem coś tam nowego do dropu. Nic więcej o tym nie myślałem.
- O gniazdach pewnie kiedyś myślałem ale można w grze znaleźć tak dobre amulety i pierścienie że raczej nie będę dawał możliwości ich ulepszania jeszcze bo wolałbym żeby w grze się zmieniało przedmioty zależnie od sytuacji niż żeby każdy biegał z jednym tym samym przedmiotem.
- Czwarty poziom trudności to jak odpowiedź z nowym aktem, trzeba by masę pracy w to włożyć to nie do wykonania.
- Można zrobić więcej poziomów niż 100 tylko psuje to grę. Trzeba by popoprawiać różne rzeczy aby wszystko było zbalansowane bo np więcej niż 100 poziomów oznacza więcej punktów statystyk i więcej punktów do umiejętności czyli postać będzie silniejsza czyli potwory też powinny, za to przedmioty powinny mieć wyższe lvle i staty wymagane do założenia itd itp. Co innego jakby robić grę od nowa to można sobie wszystko od nowa ustawiać ale jak ma się tyle natworzone to by to sporo potrwało.

Nie ma możliwości wskrzeszania Najemników.

Jeśli grasz Bestią to kastety padają mu dodatkowo jeśli osobiście zabija stwory. W podstawowym dropie też są. Przy okazji 20h na przejście całego poziomu trudności to jest mało. Można powiedzieć że przeleciałeś całość czyli sporo Cię ominęło.

Ze stworami to tak mają po prostu ustawione. Nie wszystkie można ożywiać.

Co do słów runicznych to jest spis jakie są słowa. Lista została stworzona wieki temu jeszcze jak był Alchemic. Nie mam za wiele czasu żeby ją ogarniać i jest ona dziurawa. Przydałby się ktoś kto się zna na słowach runicznych i ich statach i żeby ją ogarnął bo na pewno by się przydało staty pozmieniać i coś nowego dodać tylko ja jestem zarobiony :P Może komuś się zachce popatrzeć i pospisywać coś to wtedy wprowadzę zmiany. Obecnie mam listę długą jeszcze tego co muszę zrobić.

Talizman składany hm. Mógłbym coś takiego zrobić tylko by trzeba obmyślić co i jak.

Na hamachi na liście już jesteś widzę. Gra na lanie polega na tym że ktoś musi grę postawić a ktoś się dołącza. Przykładowo ja zakładam grę to Ty poprzez wpisanie IP mojego dołączysz no ale jak ja gry nie postawie to nie dołączy to wiadomo ;) Na gry się ludzie umawiają a nie że stoją gry jakieś cały czas bo wiesz w multi mapy się resetują więc tak to ludzie grają w singlu chyba że się ktoś umówi na granie wspólne.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic


Powrót do Rozmowy!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron