FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

wywala mnie z lokacji

<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 27 wrz 2016, o 22:15

Re: wywala mnie z lokacji

Ostatni raz to lagi mialem, jak gralem w jakies mody z watachami mobow po 50-100 sztuk ekipa. To widze Elf, ze zachecasz na hell masochistow z marnym dropem, hehe.
<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 27 wrz 2016, o 22:47

Re: wywala mnie z lokacji

na evencie przeszłlości to Żeby w ogóle grać cokolwiek musze odczekać jak się obie armie wytną w pień grubsza bo na początku nie mam szans nawet zobaczyć co się dzieje, takze opcja taka że wspieram zaklęciami i aurami towarzyszy żeby w kupie dać wycisk wrogom nie wchodzi w gre nawet bo w kupie to ja nie widze gdzie stoje :D

jasne że zachęcam na piekło. HR Ci na koszu nie padnie :P , a na pewno chciałoby się jakieś np CTA zrobić ;) czy inne farne RW? niektóre w genesis są tak ładne te RW że aż żal nie robic. tylko do wielu z nich potrzbene są dość dobre runki...

jak chcesz to spotkajmy się na grze, może jakiś przedmiot dla CIebie znajdę który dla mnie jest już za słaby, jak na shaar latam na MF powoli i evnety zaczynam robic to na początek piekła bez trudu coś się znajdzie ;) sam przy okazji chętnie przewalę troche rupieci.
<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 05:12

Re: wywala mnie z lokacji

Widze, ze z ciebie niezly szpecmajster w zakresie run, ja to zwykle robilem cos prostego na boost early lvl, bo potem i tak mi gowno lecialo a nie drop w d2 jak pamietam :mrgreen: Nie wiem, kiedy ty bywasz przewaznie i masz czas popykac, bo ja to roznie, czasem sie trafi Liga Mistrzow do obejrzenia czy mam zlecenie do zrobienia, ale z reguly to kwestia dogadania.

Bishowi zapodalem troche mego zlomu, bo szkoda, by sie marnowalo na kamienie, jak komus to da malego boosta i uprzyjemni rozgrywke bo inaczej to jak zabawa ze skrobaniem twardego masla :lol: Event przeszlosci albo jakis inny to byl tez taki, ze niewazne bylo, kto ubijal czy summon czy ty, bo drop chyba ustawiony byl 100%, pewnie pare innych przypadkow sie znajdzie, ale lepiej walic moby osobiscie, jakkolwiek to nie brzmi 8-)
<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 08:44

Re: wywala mnie z lokacji

po mojemu raczej właśnie w genesis drop wielu rzeczy jest dużo większy niz tych samych przedmiotów w Diablo II zwykłym... chyba że masz na myśli korzystanie z bota 24h na dobe x3 :) grając normalnie w tak krótkim czasie na piekle nie złowiłem nigdy takich run jak mam dzis. tyle że na BN mozna szybko wymienic na te co potrzebne, ja poluje na lem a predzej mi cham padnie czy ist... ;D

jak cos na hamachi \to co podałes jestem zalogowany wtedy kiedy gram, choc srednio widzi mi sie mapy resetowac to chetnie miejsce zwolnie bo juz nawet teraz nie proboje na event technologiczny isc bo na ten event musze chyba polowe skrzynki poswiecic a miejsce w tej chwili mam na kilka pancerzy tylko :D a przy okazji wspólnie zawsze przyjemniej sie gra niz w pojedynkę
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 11:48

Re: wywala mnie z lokacji

W Dungeon'ie niestety każdy by chciał klasowe dla jego postaci co równa się z tym że jest tam bardzo wiele przedmiotów no i ciężko trafić na swój. Tam można też zdobywać przedmioty którymi się te rzeczy ulepsza. W evencie z zegarkami z 2 aktu można zdobyć też sfery czy coś którymi się ulepsza przedmioty no i za zbieranie i wymianę złomu na odłamki też się ma ulepszacze. Co mnie interesuje czy wartości ulepszaczy są zbyt niskie. Pisałeś że słabe przedmioty Ci padają a jednak potem stwierdzasz że w takim Dungeon'ie są słabe przedmioty i się gubię. W Dungeon'ie na piekle padają przedmioty z piekła. Mają jedynie coś w statach zmienione no bo można je ulepszać. Ich lvl wymagany został obniżony żeby można było wbić więcej ulepszaczy. W królewskim też są ulepszacze ale królewskich akurat, tylko tam można dodać też różne staty do przedmiotów. Co do expa no to może go coś podniosę ale interesuje mnie rozwijanie przedmiotów bo to jest ciekawa rzecz. Mam zamiar dodać z poprawką event gdzie może będą ulepszacze które będą dawać więcej do dmg czy ac ale będzie można na item wykorzystać je tylko parę razy. Nie chcę zbytnio ułatwiać gry dlatego też wszystko tak jest zrobione żeby wymagało czasu. Potem gra mogłaby się zrobić za prosta a jak się przedmioty będzie przerzucać na inne postacie to można powiedzieć że koniec gry bo już nic nie zagrozi.

W Evencie Przeszłości najważniejszy jest boss na końcu mapy. On dropi to czego szukamy. Wielka bitwa to tak w tle i ma przeszkadzać w dotarciu do niego. Zawsze chciałem zrobić taką sporą bitwę gdzie moby się leją :D
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 12:34

Re: wywala mnie z lokacji

ja rozumiem ulepszanie przedmiotów ;) dostałem laske z niską szybkością ataku i obrazeniami które równają się broniom z którymi latałem pomiedzy normalem a koszem. ciezko bedzie ulepszyc bron z obrazeniami do 200 tak zeby byla lepsza od mojej aktualnej z obrazeniami do 750. ale walcze caly czas.
z a2 wiem mam cala gromadę tych sfer, poki co poluje głównie na evencie grabarza na różne bonusy z niego. w sumie głównie ciekawia mnie mapy lokacji które w grabarzu moge dostac bo sama nagroda za grabarza wydaje sie na tyle słaba ze przecietnego unikatowego pierscienia czy medali wiele nie zastąpi.


event przyszłosci jako taki mi się podoba, domyślam się że do dropu musze pójść spory kawałek, po wyglądzie mapy domyslam się z jakiej jest ona stworzona i domyslam się mniej więcej że jest w cholere długa a że ciągle jest walka w tle która mi strasznie muli komputer to nie daje rady inaczej jak na piechote i wybic wszystko co po drodze... jak bede miał jakiś wolny weekend to w weekend spróboję dojsc do tego bossa :) moze w tym czasie załapie troche wyższy lvl i jakies nowe graty co przyspieszą dojscie do celu.

poki co tylko na królewski, przyszłości się obawiam chodzic i troche obawiam sie po "torcha" probowac isc, dehein jest dosc silnym stworem i na dojsciu tez ma mase mocnych mobków na które jestem za słaby zeby po klucze polatać. reszta to kwestia biegania.. nawet na shaar jest całkiem fajnie z nowymi itemami które własnie sobie kompletuje, przy pewnym ustawieniu itemów bede miał 3x resy na 60+ + absorbcje blysk i ognia sporą

każdy by chcial tylko dla siebie, taki urok diablo że jest wiele klas i wiele dróg rozwoju.. nim ubiore dobrze kurtyzane to bede miał 50% ekwipunku dla bestii łowcy czy innych klas którymi chce spróbować gry jak już będe miał cały ekwipunek(grać cąłkowicie od zera nie będę chciał bo kurtyzaną gram juz 1.5 miesiąca jakbym chcial spróbować każdą od zera i na eventy na piekle wszystkie polatać to bede grał przez 2 lata jakoś :D
<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 13:05

Re: wywala mnie z lokacji

Na pewno zerknę jeszcze jak to wygląda z dodawaniem statów jak np dmg przez te ulepszacze. Poprawkę będę robił w przyszłym tygodniu. Specjalnie jest czas żeby jeszcze pisać swoje przemyślenia. Do czasu poprawki, jako że to nie jest jakoś za wiele czasu, proponowałbym nie ładować i nie pozbywać się wszystkiego co się uzbierało, bo możliwe że się staty ulepszaczy zwiększą czy inne rzeczy. Tak jak z pozbyciem się jedzenia, te recepty zostaną naprawione.

Mapy na które można wejść dzięki eventom bo znajduje się wejściówki to właśnie na tych mapach jest poustawiany większy drop run i innych rzeczy. Dodatkowy powód żeby eventy robić. Większość eventów też polega na zbieraniu tokenów. Za tokeny zwykle jest jakiś medal. Medale z eventów przewyższają o wiele jakość zwykłych znajdowanych z bosów.

Mapa Eventa Przeszłości została wyjęta z gry. Jest to nie użyta mapa z Shenkiem. Blizzard widać chciał na początku zrobić taką mapę i na końcu tej mapy była ściana bez przejścia. Ja na niej tylko początek zmieniłem żeby nie wyglądało że jest dojście do miasta tylko przepaść. Kawałek trzeba przejść. Jeśli jest tam zbyt trudno dla postaci to lepiej chyba nie chodzić. Nie jest powiedziane że od razu za pierwszym razem padnie coś dobrego przecież. Chciałem na tej mapie też postawić katapulty ale już zrezygnowałem z zabawy z tym. Pewnie byłoby jeszcze ciekawiej ;)

Uber Tristram zbyt wiele się nie zmieniło poza dropem. No ale to piekło to ciężko powiedzieć.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 28 wrz 2016, o 15:53

Re: wywala mnie z lokacji

zwiększony drop zauważyłem. latam teraz po bossch i po eventach w kółko, zwykłe stworki w sumie omijam co ma minusy ale mase plusów ;)

mnie najbardziej do gustu przypadł medal zbieracza.. czasem zmieniam go na medal z gałęziorękiego, ten z grabarza nosze tylko na grabarzu w zasadzie. jeszcze troche a za event ponadczasowy dostanę medal. już licznik na 13 mam ^^ jeszcze pare tygodni ^^

dlatego narazie przeszłosci event odpuszczam, poczekam aż wzmocnię postać gdzie indziej. jakby jeszcze katapulty stały to by mi kompa wieszało samo wejście do krainy...
<<

Saloth

Tester
Tester

Posty: 67

Dołączył(a): 27 cze 2016, o 14:57

Płeć: Mężczyzna

Post 30 wrz 2016, o 02:44

Re: wywala mnie z lokacji

Poki co to ty Elf jestes moim hellowym dealerem;] To co ty masz za sprzet, ze ci az tak zamula bitwa? Mi tez zwalnialo, ale na starym lapku, na pc pewnie by spokojnie juz hulalo. A z ulepszaczami to nic nie kombinowalem, bo dostaje po dupie tam, zatem faktycznie trzaby sie kupa zwalic na nich a nie solo
<<

elfiasty

Forumowicz
Forumowicz

Posty: 52

Dołączył(a): 13 sie 2016, o 14:08

Płeć: Mężczyzna

Post 5 paź 2016, o 16:47

Re: wywala mnie z lokacji

no, nowy ekwipunek czesciowo wymieniony i odrazu inaczej sie chodzi po piekle...

wciąż eventów ukrytych nie mogę znaleźć, są bardzo dobrze poukrywane, co śmieszniejsze po przejściu na normal i powrocie na piekło w miejscu gdzie mialem jeden event już go n ie mogę znaleźć ^^
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomoc!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron