Post 10 lip 2015, o 15:21

"Warhammer 40000 - Rites of War"

Obrazek


Warhammer 40000
Rites of War


Programiści z SSI postanowili wykorzystać sukces, jaki odniósł Panzer General II i na jego engine graficznym stworzyli grę, której akcja nie rozgrywa się bynajmniej na frontach II Wojny Światowej, lecz w świecie Warhammera 40000. Dla wyjaśnienia – jest to popularny na Zachodzie system gier fabularnych osadzony w realiach science fiction. Tematem gry jest konflikt pomiędzy siłami Eldarów, Imperium (złożonymi z Gwardii, Astartes i Sióstr Bitwy) i Tyranidami. Gracz ma oczywiście możliwość opowiedzenia się po jednej ze stron wojny. Akcja jest podzielona na 24 misje powiązane spójną fabułą. Do naszej dyspozycji oddano 70 typów jednostek bojowych, które w trakcie rozgrywki będą mogły zdobywać doświadczenie, a jako ich dowódcy będziemy rozdzielać pomiędzy nie tzw. punkty chwały podnoszące ich parametry. Na polu bitwy znajdziemy ukryte w miastach i fortach artefakty, które pomogą nam w ostatecznym zwycięstwie. Przewidziano również możliwość gry wieloosobowej na specjalnie przygotowanych do tego terenach.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Świetna strategia turowa. Kiedyś człowiek zagrywał się w gry typu Panzer General a jak wyszła gra Rites of War która w dodatku jest w świecie W40k to grzechem nie zagrać. Bardzo dobrze wspominam. Najpierw zagrywałem się w demo a potem jak dorwałem pełną to trochę czasu mi zabrała ;) Polecam sprawdzić tytuł.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic