Post 10 lip 2015, o 15:08

"Warhammer 40000 - Final Liberation"

Obrazek


Warhammer 40000
Final Liberation


Final Liberation to turowa strategia rozgrywająca się w skomplikowanym fantastycznym świecie Warhammer Epic 40,000. W grze przenosimy się w odległą przyszłość, gdzie ludzkość zawędrowała do gwiazd, kolonizując wiele nowych planet. Jedną z nich, planetę Volistad, zaatakowały oddziały Orków, pragnąc zniszczyć ludzką dominację nad światem.

Możemy opowiedzieć się po jednej z dwóch stron konfliktu, prowadząc do walki wojska Imperium Ludzkiego lub Kosmiczną Hordę Orków. Kampania składa się z 30 misji powiązanych wątkiem fabularnym, który poznajemy między kolejnymi zadaniami. Do dyspozycji otrzymujemy 85 różnego typu jednostek, poczynając od zwykłej piechoty, do imperialnych legionów pancernych po stronie ludzi, a zmotoryzowanych Orków czy kroczących Tytanów po stronie Orków.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Jedna z pierwszych moich gier na kompa jaką zakupiłem. Nadal mam płytę :) Od Space Hulk'a świat 40k mnie wciągnął. Ta strategia turowa jest świetna. Zagrywałem się w nią bardzo często. Uwielbiam tę grę. Brakowało mi jedynie większej ilości ras do wyboru. Polecam wsystkim którzy lubią strategie turowe, taki powrót do starych czasów.


Obrazek
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic