Post 25 cze 2015, o 16:27

"Phantasmagoria 2 - A Puzzle of Flesh"

Obrazek


Phantasmagoria 2 - A Puzzle of Flesh


Phantasmagoria 2: A Puzzle Of Flesh to gra przygodowa, której fabuła jest psychologicznym horrorem pełnym morderstw i szaleństwa. Gracz wciela się w postać Curtisa Craiga, młodego mężczyzny, który rok temu opuścił szpital dla obłąkanych. Teraz pragnie jedynie spokoju oraz normalnego życia, posiada pracę, przyjaciółkę i nic nie zapowiada przyszłych wydarzeń, które wstrząsną podstawami jego życia.

Nagle wokół niego zaczynają się dziać dziwne rzeczy oraz trudne do wyjaśnienia i przerażające wydarzenia, które powodują że traci normalność. Są one preludium do serii morderstw, których dowody wskazują jednoznacznie na naszego bohatera. Staje on wiec przed desperackim zadaniem, którego celem jest rozwiązanie mrocznej tajemnicy którą owiane są morderstwa i ostatnie niewyjaśnione wydarzenia.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Według niektórych słabsza od jedynki. Nie według mnie. Dla mnie jest tak samo wciągająca i ciekawa. Spokojnie polecam fanom przygodówek bo się nie zawiodą. Jedyne do czego na początku nie mogłem się przyzwyczaić to dziwny kształt kursora. Ogólnie historia bardzo ciekawa i nie znać gry to grzech ;)
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic