FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

"Gorky 17 / Odium"

<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 16 lip 2015, o 22:11

"Gorky 17 / Odium"

Obrazek


Gorky 17 / Odium


Interesująca polska produkcja, jedna z nielicznych wydanych również w USA. W Rosji roku 2009 istnieją wojskowe miasta nie figurujące na żadnych mapach. W jednym z nich - GORKY 17 - odbywają się szkolenia agentów mających udawać zwykłych Amerykanów. GORKY 17 działało jak każde amerykańskie miasto, oczywiście na mniejszą skalę. Była to również przykrywka dla tajnego laboratorium, w którym trwały prace nad stworzeniem żołnierza doskonałego. Służby wywiadowcze NATO poinformowały, że rosyjskie wojsko zrównało z ziemią tą tajną bazę. Motywy tej decyzji okryła ścisła tajemnica.

W rok później NATO przejęło bazę rosyjską na terenie Polski. Oddziały zwiadowcze odkryły kompleks laboratoryjny, bliźniaczo podobny do istniejącego wcześniej w GORKY 17. Wysłana ekipa zwiadowcza ginie, a w miasteczku pojawiają się dziwne stworzenia - hybrydy ludzi, zwierząt i owadów. Dowództwo misji postanawia wysłać nowy oddział, którego zadaniem jest odnalezienie pierwszej grupy komandosów i bezpieczny powrót do bazy. Dowódcą tego oddziału zostaje mianowany Cole Sullivan, czyli gracz. Połączenie gry przygodowej z RPG oraz elementy strategii przyczyniają się do oryginalności gry. Nieliniowa fabuła, ożywiona dialogami i widowiskowymi ujęciami poszczególnych scen, z elementami świata horroru i fantastyki naukowej. Jednym z nielicznych minusów jest fakt, że kończy się nieco zbyt szybko.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Gorky 17 lub Odium, posiada dwa tytuły. Świetna strategia. Polska produkcja. Pamiętam jak trzymałem w rękach pudełeczko z tą grą. Klimat jest świetny więc warto zagrać.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

Lauviach

Avatar użytkownika

Donator
Donator

Posty: 18

Dołączył(a): 16 kwi 2015, o 17:11

Płeć: Mężczyzna

Post 17 lip 2015, o 12:45

Re: "Gorky 17 / Odium"

Ekhm.. Tu też dorzucę swoje 3 grosze. Tak się składa, że też w tę gierkę zagrałem. Miałem pełną wersję z gazetki Play. Heh.
Gra ta bardzo silnie przypomina i kojarzy się z takimi seriami jak Jagged Alliance 1, 2 i 2.5 oraz częściowo zalążki z serii Commandos.
W każdym razie na mocy wielu innych gier została ona troszkę wyparta i z tego co wiem, niedoceniona gra, a warta swojego potencjału.
Z tego co zauważyłem BishoYo praktycznie zagrał w olbrzymią ilość gierek, zwłaszcza, że jesteśmy z tej samej dekady heh więc i gry poszły równo po wieku ;)
Lauviach Zantenstaken
PORADNIK NEW NIGHTMARE WERSJA OSTATECZNA https://drive.google.com/file/d/0B0WQLXFlKdmvOVViRWFkYnNlQmc/view

Powrót do Strategie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron