Post 15 lip 2015, o 19:50

"Rezerwowe Psy"

Obrazek


Rezerwowe Psy


Na pozór gra jakich wiele: dowodzimy oddziałem najemników, z których każdy ma swoje współczynniki i umiejętności, możemy wyposażać ich w różną broń i ekwipunek, a wszystko to w cyklu misji przeciwko coraz trudniejszym przeciwnikom. Ogromne kontrowersje, żeby nie rzec skandal, towarzyszący premierze ukazały drugie dno tej gry.

Ponieważ akcja nie toczy się w jakimś wymyślonym kraju, lecz w Polsce współczesnej, autorzy skorzystali z możliwości ośmieszenia wszystkiego, co w naszej polskiej rzeczywistości poważne: polityki i polityków (i to nie ogólnikowo, ale konkretne osoby i ugrupowania), media, znane postacie ze świata filmu i rozrywki oraz konkurencję. Nasi „bohaterowie” ćpają prochy i piją wódę przed akcją, gangsterzy są ochraniani przez sprzedajnych policjantów, a najlepszym odprężeniem pomiędzy misjami jest płatny sex.

Jeśli dodamy do tego parodie znanych filmów i gier, to otrzymujemy mieszankę wybuchową, która dla jednych jest niezwykle zabawna, dla innych po prostu niesmaczna. Niestety gra nie uniknęła wielu poważnych potknięć, od dość niechlujnej grafiki po gigantyczne wymagania sprzętowe potrzebne do w miarę komfortowej rozgrywki.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Super strategia turowa. Kiedyś ludzie mieli o niej złą opinię. W obecnych czasach tęsknią za tą grą :P Ja od początku wiedziałem że to będzie świetna gra. Wciąga, jest zabawna, posiada świętną muzykę. Znajdziemy w niej wiele różnych broni gdzie każda posiada jakiś opis. Co się więcej będę rozpisywał, w to trzeba pograć i zobaczyć, polecam :)
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic