Post 18 lip 2015, o 17:55

"Pool of Radiance - Ruins of Myth Drannor"

Obrazek


Pool of Radiance - Ruins of Myth Drannor


Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor to pierwsza gra komputerowa oparta na zasadach Trzeciej Edycji gry Dungeons & Dragons, opublikowanych w sierpniu 2000 przez wydawnictwo Wizards of the Coast. Jest to jednocześnie nawiązanie do pierwszej gry komputerowej opartej na zasadach D&D, stworzonej w 1988 roku przez SSI. Gracze kierując początkowo czteroosobową drużyną, wkraczają w fantastyczną przygodę oscylującą wokół legendarnego miasta elfów Myth Drannor (obecnie tajemniczego skupiska starożytnych ruin), opanowanego przez magię i straszliwe niebezpieczeństwa. Rozpatrując jego tragedię oraz dawno minioną chwałę, swymi bohaterskimi czynami mogą ocalić Myth Drannor od zła.

W miarę rozwoju akcji, postacie spotykają potężnych sprzymierzeńców, których można nakłonić do uczestnictwa w wyprawie (maksymalnie sześć postaci w drużynie). W grze zmagamy się z nieustępliwymi siłami zła i próbujemy sprostać wyzwaniom i zagadkom, czekającym na nas po drodze. W tej niesamowitej historii, mamy do czynienia z wieloma wątkami pobocznymi urozmaicającymi naszą przygodę oraz postaciami zamieszkującymi świat, który dane nam jest przemierzać. Bohaterowie mogą awansować do szesnastego poziomu doświadczenia, a także posługiwać się zaklęciami z ósmego poziomu magii. Losowy układ lochów zapewnia wiele godzin dobrej zabawy. Scenariusz podąża ścieżką tradycyjnych RPG, a obecny Mistrz Podziemi (Mistrz Gry), informuje nas o wszystkich istotnych wydarzeniach.

- W pełni trójwymiarowe animacje postaci i modele potworów.
- Kontrola nad szykiem drużyny.
- Lochy dla jednego i wielu graczy, liczne losowe podziemia.
- Ponad 100 magicznych zaklęć.
- Nowe potwory i przedmioty z D&D.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Wyjątkowa gra. Nigdy jej nie przeszedłem ;) Zła nie jest ale pamiętam coś że nie dawałem rady w walkach. To było dawno temu. Kilka dni temu patrząc na półkę z pudełkami wpadło mi w oko pudełko z tą grą i sobie o niej przypomniałem. Nabrałem ochoty żeby w nią znowu pograć. Na pewno niedługo zainstaluję i będę próbował ponownie ją ukończyć :)
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic