FAQ  •  Zarejestruj  •  Zaloguj

"Septerra Core - Legacy of the Creator"

<<

BishoYo

Avatar użytkownika

Administrator
Administrator

Posty: 294

Dołączył(a): 9 sty 2015, o 15:19

Lokalizacja: Trzebież

Płeć: Mężczyzna

Post 16 lip 2015, o 22:20

"Septerra Core - Legacy of the Creator"

Obrazek


Septerra Core - Legacy of the Creator


Septerra Core to fantastyczny świat, w którego centrum znajduje się jądro - ogromny bio-komputer. Wokół niego, na różnych orbitach krąży siedem kontynentów, z których każdy zamieszkują ludzie posiadający odmienną historię i kulturę. Zgodnie z prastarą przepowiednią, pewnego dnia wszystkie kontynenty połączą się aby znaleźć się na jednej orbicie. Jest to dziedzictwo Stwórcy.

Wybrańcy (The Chosen), fanatycy wierzący w wyższość swoich umysłów oraz posiadanej technologii niecierpliwie próbują pokierować na swój sposób wydarzeniami, wywołując globalną katastrofę, która zagraża życiu wszystkich Septerran. Naprzeciwko nich staje bohaterka gry, Maya, która musi znaleźć klucz do rdzenia świata i ocalić Septerra Core przed zniszczeniem.

- Ponad 200 lokacji w czekającym na odkrycie świecie.
- Złożona fabuła i rozbudowane postacie bohaterów w piętnastoczęściowej rozgrywce.
- Łatwy do rozpoznania interfejs przygodówki umożliwiający łatwe wykorzystanie złożonych opcji gry.
- Poza głównym bohaterem, gracz ma do wyboru ośmiu członków grupy, każdy z inną przeszłością, motywacją i umiejętnościami.
- Ponad 140 postaci o niepowtarzalnej osobowości.
- AI oraz unikalny zestaw cech poszczególnych postaci dają możliwość różnego przebiegu rozgrywki.
- Gromadząc „Karty Losu” gracz może eksperymentować z ich kombinacjami wywołując nowe skutki zaklęć, ponad 120 zaklęć.
- Wszystkie postacie w grze są w pełni trójwymiarowe; wcześniej wyrenderowane 16-bitowe sprite'y zapewniają płynną animację.
- Naturalne i niepowtarzalne 16-bitowe tła.
- Produkcja najwyższej jakości, grafika 640x480, 16-bitowy kolor, w pełni animowane sekwencje filmowe, itp.

Źródło


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


BishoYo: Jakże wspaniała i tak samo wielce niedoceniona przez graczy pozycja. Przypomina gry z serii Final Fantasy. Tak samo kierujemy grupą bohaterów i używamy różnych ciekawych zdolności. Świat w tej grze jest tak samo duży jak w grach FF i gra jest nawet długa co według mnie jest na plus. Uwielbiałem w nią grać. Kiedy wyszła i dorwałem pudełeczko to była w wersji eng. Chętnie po nią znowu sięgnę w przyszłości. Polecam fanom takiego typu gier.
Motto:
Spoiler:

Grupa

Alchemic

<<

Lauviach

Avatar użytkownika

Donator
Donator

Posty: 18

Dołączył(a): 16 kwi 2015, o 17:11

Płeć: Mężczyzna

Post 17 lip 2015, o 12:38

Re: "Septerra Core - Legacy of the Creator"

No cóż - i ja dorzucę swoje 3 grosze.
Otóż tę grę kupiłem jak byłem dzieckiem, miałem 15 lat wtedy pamiętam.
Gra jak dla mnie wspaniała, dosyć mocno przypominało mi grę opartą na silniku Final Fantasy 7. W tamtych czasach marzyłem o wersji polskiej.
Grę w ojczystym języku miałem przyjemność zagrać chyba 2-3 lata temu. Nie pamiętam już czy to było tłumaczenie fanowskie czy oficjalne, w każdym razie, to dawna gra, naprawdę stara i jeśli porównać grę do dzisiejszych odsłon na przełomie ostatnich 10 lat - mogę polecić też grę Metalheart - który jest dosyć zbliżony do tej gry, też mamy androidy, też klimaty sf.
Gra dawna - perełka. Dzisiaj już zapomniana i zapewne niedoceniana przez młodych graczy, którzy są już przyzwyczajeni do gier opartych na najnowszym silniku graficznym.
Lauviach Zantenstaken
PORADNIK NEW NIGHTMARE WERSJA OSTATECZNA https://drive.google.com/file/d/0B0WQLXFlKdmvOVViRWFkYnNlQmc/view

Powrót do cRPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron