Zapraszamy na Noworoczne Spotkanie w Modzie Genesis na Hamachi!


Termin Spotkania od 07.01.2017 g.16:00 do 08.01.2017 g.16:00.

Wszystkie chętne osoby muszą się stawić w tym terminie w sieciach Hamachi dla Moda Genesis.

Główne założenie Spotkania


Główne założenie Noworocznego Spotkania to zabawa i świętowanie Nowego Roku 2017 w Modzie Genesis. Wspólnie ze wszystkimi Graczami którzy się stawią będziemy walczyć ze specjalnymi Uber Bosami przygotowanymi na tę okazję. Każdy z Bosów zostawia po sobie unikalną Nagrodę i każdy z Graczy dostanie własną. Jeśli znajdą się chętni to skorzystamy też z dodatkowych atrakcji Moda czyli gier multi którymi są gra w Kurczoka oraz w Piłkę Dmuchaną. Będzie także strzelanie Fajerwerkami oraz picie Szampana czyli obchodzenie Nowego Roku jak przystało.

Zabawa będzie się odbywać na Arenie w akcie 1. Tam będą się odbywały wszelkie atrakcje i tam będzie centrum Imprezy. W razie chęci skorzystania z innych atrakcji czyli gry w Kurczoka czy Piłkę zabawa zostanie przeniesiona do aktu 5.

Wszystkie chętne na Spotkanie osoby będą musiały pojawić się na Hamachi oraz dołączyć do postawionej gry. Zabawa będzie już czekać.

Gra będzie postawiona na poziomie Koszmar.
Nagroda dla Graczy którzy się pojawią na Spotkaniu!

Dla każdego Gracza który się pojawi na Spotkaniu przewidziana jest dodatkowa Nagroda. Wręczana jest ona za samo pojawienie się w grze na Hamachi.Zapraszamy!Masz pomysł na jakieś atrakcje związane z Noworocznym Spotkaniem?
Napisz do mnie.